The Laser Clinic Group

5
(6)

The Laser Clinic Group adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 48 Buckingham Palace Rd, London – United Kingdom

Telefon : 020 3667 2710

The Laser Clinic Group Yol Tarifi

The Laser Clinic Group

The Laser Clinic Group United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 48 Buckingham Palace Rd, London – United Kingdom olan The Laser Clinic Group, işletmesine 020 3667 2710 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca The Laser Clinic Group ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan The Laser Clinic Group yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. The Laser Clinic Group hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak The Laser Clinic Group ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan The Laser Clinic Group ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. The Laser Clinic Group için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. The Laser Clinic Group bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada The Laser Clinic Group sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 6

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

The Laser Clinic Group Yorumları

  1. Her geldiğimde hayal edebileceğim en profesyonel deneyime sahibim. Rosie, herhangi bir tedavi ile kendinizi rahat hissetmenizi sağlayan gerçek bir profesyonel ve en dost canlısı kişidir – genellikle günün sonunda çok stresli gelirim ve tedavinin sonunda gülümseyerek, tazelenmiş ve gelmeyi dört gözle bekliyorum geri. Onu ve tlc knightsbridge yeterince tavsiye edemez 🙂 teşekkür ederim Rosie

  2. İnanılmaz personel, lazer epilasyon için tavsiye ederim.

    Jamilla iyi bir iş yaptı, süper kolay ve son derece profesyonel.

Comments are closed.