Thérapie Clinic

4.5
(1042)

Thérapie Clinic Marylebone | Cosmetic Injections Laser Hair Removal Body Sculpting Advanced Skincare adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 47 & 49 Wigmore St, London – United Kingdom

Telefon : 0800 012 1565

Thérapie Clinic Marylebone | Cosmetic Injections Laser Hair Removal Body Sculpting Advanced Skincare Yol Tarifi

Thérapie Clinic Marylebone | Cosmetic Injections Laser Hair Removal Body Sculpting Advanced Skincare United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 47 & 49 Wigmore St, London – United Kingdom olan Thérapie Clinic Marylebone | Cosmetic Injections Laser Hair Removal Body Sculpting Advanced Skincare, işletmesine 0800 012 1565 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Thérapie Clinic Marylebone | Cosmetic Injections Laser Hair Removal Body Sculpting Advanced Skincare ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Thérapie Clinic Marylebone | Cosmetic Injections Laser Hair Removal Body Sculpting Advanced Skincare yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Thérapie Clinic Marylebone | Cosmetic Injections Laser Hair Removal Body Sculpting Advanced Skincare hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Thérapie Clinic Marylebone | Cosmetic Injections Laser Hair Removal Body Sculpting Advanced Skincare ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Thérapie Clinic Marylebone | Cosmetic Injections Laser Hair Removal Body Sculpting Advanced Skincare ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Thérapie Clinic Marylebone | Cosmetic Injections Laser Hair Removal Body Sculpting Advanced Skincare için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Thérapie Clinic Marylebone | Cosmetic Injections Laser Hair Removal Body Sculpting Advanced Skincare bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Thérapie Clinic Marylebone | Cosmetic Injections Laser Hair Removal Body Sculpting Advanced Skincare sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 1042

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Thérapie Clinic Yorumları

  1. I had a laser session with Yasmin today, who was amazing. She was so friendly, took her time to do each area properly and made sure it was as comfortable as possible. She listened to me and was very reassuring throughout. Definitely the best therapist I’ve had so far at this clinic. Tekrar teşekkürler!

  2. Dudaklarımı Dr Lauren Wells ile yaptırdım! Dudaklarım çok doğal görünüyor, dudaklarımı dengeledi ve hala kendim gibi görünüyorum – onları seviyorum! Kliniğe adım attığım andan itibaren çok gergindim ama neyse ki onu görevlendirdim. Bana güven vererek beni gerçekten rahat hissettirdi, empatik, çok profesyonel ve çok bilgili ve nasıl iletişim kurulacağını ve açıklanacağını biliyor. Onu tamamen tavsiye ederim!

  3. Wigmore Street şubesini ilk ziyaretimdi, bu yüzden aynı iyi hizmeti alıp alamayacağımdan emin değildim. Sara ile resepsiyonda tanıştım, sıcak bir gülümsemesi vardı ve beni iyi karşıladı. Cildimi ve tüm sorunlu bölgeleri kontrol etmek için zaman ayırdı ve tüm bu alanlarla beni tatmin edecek şekilde ilgilendi, hatta utandığım yerler bile. Sonuçları gördüğüm için ona ne kadar teşekkür etsem azdır. Nazik ve profesyonel, harika bir deneyim yaşadım. Onu şiddetle tavsiye ederim.

  4. Bugünkü seans normalden daha acı vericiydi (güç artması bekleniyor ama nedense cildim bugün ekstra hassastı) ama Megan çok sabırlı, dikkatli ve ihtiyaçlarıma göre ayarlanmıştı, harika iş çıkardı. Cilt sakinleşti ve tekrar iyi hissediyor. Teşekkürler ! Lazer epilasyon ile harika sonuçlar görüyorum.

Bir cevap yazın