Tria Club Sağlıklı Güzellik

5
(23)

Tria Club Sağlıklı Güzellik adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Konaklar, Konaklar Mahallesi Selvili Sokak 13C Blok No:8 Kat:1 D:2, Levent Cd. No:4, Beşiktaş – İstanbul

Telefon : (0212) 284 81 74

Tria Club Sağlıklı Güzellik Yol Tarifi

Tria Club Sağlıklı Güzellik

Tria Club Sağlıklı Güzellik İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Konaklar, Konaklar Mahallesi Selvili Sokak 13C Blok No:8 Kat:1 D:2, Levent Cd. No:4, Beşiktaş – İstanbul olan Tria Club Sağlıklı Güzellik, işletmesine (0212) 284 81 74 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Tria Club Sağlıklı Güzellik ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Tria Club Sağlıklı Güzellik yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Tria Club Sağlıklı Güzellik hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Tria Club Sağlıklı Güzellik ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Tria Club Sağlıklı Güzellik ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Tria Club Sağlıklı Güzellik için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Tria Club Sağlıklı Güzellik bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Tria Club Sağlıklı Güzellik sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 23

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Tria Club Sağlıklı Güzellik Yorumları

  1. Biz erkekler için cilt bakımı hep sorun olmuştur.nereye gitmeliyiz kiminle gitmeliyiz ne yaptırmalıyız gibi düşüncelerden dolayı eve bir burun bandı alıp kendi işimizi görmeye çalışıyorduk ve pek başarılı olmıyorduk.ben artık cilt bakımımı profesyonel işinde çok tecrübeli Mine hanıma yaptırıyorum.cilt bakımınızı yaparken hoş sohbetiyle zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz.yıllardır burnumda ve alnımda oluşmuş siyah noktaları itina ile temizledikten sonra bir kaç özel karışım ile maske yaptı.sonrası harika nefes alan ve parlayan bir cildim oldu:)ellerinize sağlık çok teşekkürler.

  2. Tria Club’da hem pilates hem de cilt bakımına gidiyorum.Pilateste gerek aletlerin yeterliliği Gerekse hocanın bilgisi oldukça yeterli.Fiyat-performans açısından hem mutlu ayrıldığınız hem de öncesi sonrası durumunuzdan oldukça memnun kalacağınız bir işletme.Mine hanım ve Ekibinin tatlı sohbeti de cabası.Yakın çevreme tavsiye ediyorum.Buraya gelmek isteyen başka insanlar varsa internet yorumlarını ben de okuyarak işletme tercihi yapıyorum.Sorunsuz güvenilirsiniz.Teşekkürler Tria Club 🙂

Comments are closed.