Tutku Kuaför

4.5
(66)

Tutku Kuaför adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atatürk, Meltem Sk. 30/2, Sincan – Ankara

Telefon : (0312) 270 70 75

Tutku Kuaför Yol Tarifi

Tutku Kuaför Ankara ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atatürk, Meltem Sk. 30/2, Sincan – Ankara olan Tutku Kuaför, işletmesine (0312) 270 70 75 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Tutku Kuaför ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Tutku Kuaför yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Tutku Kuaför hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Tutku Kuaför ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Tutku Kuaför ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Tutku Kuaför için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Tutku Kuaför bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Tutku Kuaför sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 66

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Tutku Kuaför Yorumları

  1. Saç kesiminde hiç başarılı değiller , düz bir model isteyip sadece uçlarını yumuşatmasını istemiştim resmen katlı kesti , ki uyardim katlı bi görüntü asla istemiyorum sadece makine izi gibi durmasin dedim..Buna rağmen demode bir saç kesimiyle ayrıldım ,saçlarımı uzatıp başkasına duzelttireceğim.

  2. 17 yıldır müşterisiyim Allah için çalışanlarıda hizmetleride mükemmel her türlü tavsiye ederim herkese emekleri için çok teşekkür ederim rabbim kazançlarını bol bol daim etsin insAllah ????????????

Bir cevap yazın