Valerie Gaillard Aesthetic Medicine Cabinet

4.7
(70)

Valerie Gaillard Aesthetic Medicine Cabinet adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 46 Av. Maréchal de Saxe, Lyon – France

Telefon : 04 72 61 59 85

Valerie Gaillard Aesthetic Medicine Cabinet Yol Tarifi

Valerie Gaillard Aesthetic Medicine Cabinet France ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 46 Av. Maréchal de Saxe, Lyon – France olan Valerie Gaillard Aesthetic Medicine Cabinet, işletmesine 04 72 61 59 85 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Valerie Gaillard Aesthetic Medicine Cabinet ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Valerie Gaillard Aesthetic Medicine Cabinet yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Valerie Gaillard Aesthetic Medicine Cabinet hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Valerie Gaillard Aesthetic Medicine Cabinet ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Valerie Gaillard Aesthetic Medicine Cabinet ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Valerie Gaillard Aesthetic Medicine Cabinet için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Valerie Gaillard Aesthetic Medicine Cabinet bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Valerie Gaillard Aesthetic Medicine Cabinet sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 70

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Valerie Gaillard Aesthetic Medicine Cabinet Yorumları

 1. Doktor Gaillard çok arkadaş canlısı ve hepsinden önemlisi çok PROFESYONEL! Her zaman dinliyor, gülümsemesini korurken hastalarının ihtiyaçlarına çok dikkat ediyor. Onun ekibi de aynı özelliklere sahip.
  Oraya gözünüz kapalı gidebilirsiniz!

 2. Dr. Valérie Gaillard estetik konusunda çok iyi bir profesyonel: insan, sizi dinliyor, ihtiyaçlarınızı karşılamak için zaman ayırıyor. Sizin için en iyisini ve en adil olanı arar. Gerçek bir dermatolojik değerlendirme vardır, bu nedenle cildinizle ilgili herhangi bir sorun veya olay riskine girmezsiniz. Ona yüzde yüz güveniyorum! Ayrıca ekibi çok iyi ve sağduyulu. Oraya gözlerin kapalı git!

 3. Botoks tedavilerimi birkaç yıldır Dr Gaillard ile yapıyorum, kendimden daha çok emin olmamı sağlıyor, işi mükemmel, ona perim diyorum, profilini internette tesadüfen bulmuştum ve kesinlikle pişman değilim. hadi ama şans işleri gerçekten iyi yapıyor

 4. Söyleyecek tek bir sözüm var: GİT!
  Birinci sınıf tıbbi bakım ve takip!
  Vücudumuz ciddi bir iştir, saçınızı gerçek güzellik uzmanlarına emanet etmelisiniz!
  Dr. Valérie Gaillard, sevimli olmasının yanı sıra çok profesyonel ve çok iyi tavsiyeler veriyor. Oraya gözünüz kapalı gidebilirsiniz, sonuçlarına pişman olmayacaksınız!

 5. MÜKEMMEL !
  Olağanüstü ekip ve mükemmel tavsiye.
  Lazer epilasyon yapıldı ve pişmanlık duymadan.
  Bir bölgeyle başladım ve sonuçtan o kadar memnun kaldım ki diğer vücut bölümleriyle devam ettim. ????
  Tekrar teşekkürler !

Bir cevap yazın