Van Rana Beauty Center

1.8
(10)

Van Rana Beauty Center adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımkarabekir Caddesi, Turkuaz AVM Kat:3, İpekyolu – Van

Telefon : Belirtilmemiş.

Van Rana Beauty Center Yol Tarifi

Van Rana Beauty Center Van ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımkarabekir Caddesi, Turkuaz AVM Kat:3, İpekyolu – Van olan Van Rana Beauty Center, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Van Rana Beauty Center ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Van Rana Beauty Center yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Van Rana Beauty Center hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Van Rana Beauty Center ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Van Rana Beauty Center ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Van Rana Beauty Center için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Van Rana Beauty Center bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Van Rana Beauty Center sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 1.8 / 5. Toplam Oy : 10

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Van Rana Beauty Center Yorumları

  1. Arkadaşın tavsiyesi ile gittim işe yaradı diye tabi bende yaramadı hatta artırdı. Sonradan anladim ki zaten arkadaşın tüyleri gitmeye meyilli saçıda genç yaşta gitti. Ilk başta garanti verdiler killarim kalın gidecek diye yani bende gittim 8 seans ve 8 kontrol baktım bir değişiklik olmadi ve dahada artti. Gittim durumu anlattım kadinin verdiği cevap sizin killarinizin kökü sarı o yüzden ise yaramadi. Halbuki simsiyah merak ediyorum hic mi utanmadı bunu söylerken ama sanmiyorum. Bir de dedi iğneli olana geçin o kesin çözer adiliğe bak. Garanti verdiğin çöp bir daha garanti veriyorsun utanmadan. Kisaca param ve zamanım çöp oldu.

  2. Aydın sözde hoca diye lazer cihazından zerre anlamayan şahsiyet yüzüme lazer yaparken saçıma denk getirip kafamın yan tarafını yaktı kafamin bir kısmı kel şuan ama onlari şikayet ettim bunun sonucunca ranada dermatolog olarak kendini tanıtan şahsiyet bana bir senaryo okdu tamamen boş laf.. Bende rana sahibinin bunu bilmesini istiyorum dedim bana bir daha dönmediler.. inşalalh oraya büyük bir ceza verirler

Bir cevap yazın