Vancouver Medi Spa

4.6
(157)

Vancouver Medi Spa adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 1086 Hornby St, Vancouver – British Columbia, Canada

Telefon : (604) 620-1772

Vancouver Medi Spa Yol Tarifi

Vancouver Medi Spa

Vancouver Medi Spa British Columbia, Canada ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 1086 Hornby St, Vancouver – British Columbia, Canada olan Vancouver Medi Spa, işletmesine (604) 620-1772 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Vancouver Medi Spa ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Vancouver Medi Spa yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Vancouver Medi Spa hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Vancouver Medi Spa ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Vancouver Medi Spa ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Vancouver Medi Spa için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Vancouver Medi Spa bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Vancouver Medi Spa sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 157

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Vancouver Medi Spa Yorumları

 1. Yıllar önce buraya lazer epilasyon için gelmiştim, şimdi yine bölgede çalışıyorum ve düğünüm yaklaşıyor, bazı renk solma endişelerini gidermek ve cildimi düğünüme hazırlamak için cilt bakımı konsültasyonu için kendisine gittim.
  Cilt endişelerimde bir faktör olabilecek kadın sağlığı sorunlarını ele aldı, ihtiyacım olandan daha fazla tedavi için beni satmaya çalışmadı (bazı insanlar düğünüme hazırlandığımı duyduklarında bunu yapıyor gibi görünüyor…) ve basitti. Kam bana büyük olasılıkla (mevcut cilt bakım rutinimle birlikte) tek bir tedaviye ihtiyacım olduğunu ve bunu düğüne yakın bir zamanda yapabileceğimi söyledi – bu yeterli olur ve paradan tasarruf etmemi sağlar. Ona güveniyorum ama kendimi çok güvende hissettiğim için şimdi bir tane ayırtmak istiyorum 🙂

 2. Mükemmel danışma. Kam, bilgi sahibi kutsanmış bir ruhtur ve sizin için en iyi olanı bulmaya yardımcı olmak için gerçek bir endişe duyar. Daha önce onun gibi biriyle tanışmadım, bu yüzden bu deneyim göz açıcı ve merak uyandırıcı. Geri gelip bu yerden daha fazla hizmet almayı çok isterim. Herkesin endişeleriniz için Kam ile iletişime geçmesini şiddetle tavsiye edin ve o, onlarla başa çıkmanın sağlıklı bir yolunu bulmanıza gerçekten yardımcı olacaktır.

 3. Kliniği ilk ziyaretimdi ve Kam beni çok rahat ve bilgili hissettirdi! Müşterilerini eğitmeyi ve onlara mümkün olan en iyi tedaviyi vermeyi ne kadar önemsediğini söyleyebilirsiniz. Ayrıca cildi içten dışa tedavi etmeye odaklanmayı da sevdi. Geri gelmek için sabırsızlanıyorum!

 4. Kam acil nedenlerden dolayı iki kez randevumu iptal etmek zorunda kaldı ve bu nedenle bana ücretsiz tedavi önerdi. Ona ikinci bir şans verdiğim için çok mutluyum. Daha önce onun gibi biriyle tanışmadım. Bilgili, kibar, süper dürüst ve çok alçakgönüllü. Bütünsel cilt bakımı yaklaşımına odaklanmasını ve müşterileri için en iyisini istemesini seviyorum.
  Yüzümde lazerle cilt sıkılaştırma yaptırdım ve sonuçlarımdan inanılmaz memnunum! artı beni çok rahat ve bilgili hissettirdi!
  Defenitely geri gelip ondan daha fazla hizmet alacağım. O sadece güzel bir ruh değil, aynı zamanda çok yetkin ve profesyonel. Herkesin Kam ile iletişime geçmesini şiddetle tavsiye ederiz! Tekrar teşekkürler 😉

 5. Kam harika! Lazerlerle ilgili deneyimi ve bilgisi, çalışmalarında gerçekten kendini gösteriyor. Bunun ötesinde, ihtiyaçlarımı karşılamak için yukarıda ve öteye gitti. Daha küçük bir bütçeyle bile, istediğim sonuçları elde etmeyi başardı ve sonuçlardan ve hizmetten memnun kalmamı sağlamaya kararlıydı. İşini sadece müşterilerinden her doları sızdırmak için değil, tutkuyla yaptığını gösteriyor. Kesinlikle onu görmek için geri döneceğim, oraya gitmek benim için uzun bir yolculuk olsa da, buna değer! Onun uzmanlık seviyesini başka hiçbir yerde bulamazsınız!

Comments are closed.