Vanish Laser & Hudklinik Malmo

4.1
(13)

Vanish Laser & Hudklinik Malmo adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Baltzarsgatan 14F, Malmö – Sweden

Telefon : 040-56 00 00

Vanish Laser & Hudklinik Malmo Yol Tarifi

Vanish Laser & Hudklinik Malmo

Vanish Laser & Hudklinik Malmo Sweden ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Baltzarsgatan 14F, Malmö – Sweden olan Vanish Laser & Hudklinik Malmo, işletmesine 040-56 00 00 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Vanish Laser & Hudklinik Malmo ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Vanish Laser & Hudklinik Malmo yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Vanish Laser & Hudklinik Malmo hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Vanish Laser & Hudklinik Malmo ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Vanish Laser & Hudklinik Malmo ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Vanish Laser & Hudklinik Malmo için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Vanish Laser & Hudklinik Malmo bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Vanish Laser & Hudklinik Malmo sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 13

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Vanish Laser & Hudklinik Malmo Yorumları

  1. Donna ile dört kez birlikte oldum ve inanılmaz derecede güvenli ve rahat hissettim. Müşteri hizmetleri, aldığım en iyilerden biri! Burası tavsiye ederim.

  2. Bu kadar pahalıya mal olmaması gereken basit ama tamamen başarısız bir tedavi için 3000 SEK peşin ödedi. Soğukkanlı tedavi. E-postalara veya telefona cevap vermiyor Neredeyse üç yıldır tazminat almaya çalıştım. Bu salona gitmeyin, müşterilerine iğrenç davranıyorlar ve ne yaptıklarını bilmiyorlar.

  3. Müşterilerine saygı duymayan ve tedaviden önce anestezi yapmak istedikleri için onlara bağıran kötü bir klinik

Comments are closed.