Vizyon Güzellik Merkezi

2.9
(30)

Vizyon Güzellik Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Mahmudiye, Kuvayi Milliye Cd. No:93, Akdeniz – Mersin

Telefon : 0544 440 24 33

Vizyon Güzellik Merkezi Yol Tarifi

Vizyon Güzellik Merkezi

Vizyon Güzellik Merkezi Mersin ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Mahmudiye, Kuvayi Milliye Cd. No:93, Akdeniz – Mersin olan Vizyon Güzellik Merkezi, işletmesine 0544 440 24 33 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Vizyon Güzellik Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Vizyon Güzellik Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Vizyon Güzellik Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Vizyon Güzellik Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Vizyon Güzellik Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Vizyon Güzellik Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Vizyon Güzellik Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Vizyon Güzellik Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.9 / 5. Toplam Oy : 30

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Vizyon Güzellik Merkezi Yorumları

  1. Lazer epilasyona her gittiğim seansta sıkıntı yaşadım. Sürekli değişen personel ve takibin sıfır olması ayrıca Sopranaıce diye farklı makinaya aldıklarını fark etim.Bu yüzden paramı da hakkımı da helal etmiyorum. Ödemeyi aldıktan sonra kesinlikle ilgilenmiyorlar. Ödememi 6.veya 7.seanta bitirmeme rağmen 11.seansta 250tl gibi ödemem olduğu söylendi. Makbuz ,sözleşme fotokopisi vs. gibi birşeyde vermiyorlar elden bakkal defter gibi bir şey tutuyorlar kimsenin kimseden haberi yok. Ödemeyi alıp kaydetmiyorlar sonrada borçlu çıkarıyorlar .Hiç etik değil ekstra para ödememek adına son seansımı almadım. zorlada olsa bir kağıda ödemem kalmadığını yazdırdım. birdaha önünden dahi geçmeyi düşünmüyorum.

  2. Gülümsemesi hiç eksik olmayan dünyalar iyisi alakalı bir patron ve ekibi ile on numara bir yer. Herkese şiddetle tavsiye ederim

  3. çok kötü bir yer lazer makineleri çok kötü anlattıkları her şey yalan… nanmayın..
    paranızı çöpe atmış oluyorsunuz..
    Mersin de en son tercih edilecek bir yer bile değil..

  4. Lazer epilasyona gittim 8 seansta sonuç aldım tüm arkadaşlarıma öneriyorum.

Comments are closed.