Voka Deka Esthetics Salon

4.9
(145)

Voka Deka Esthetics Salon adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 2241 Granville St, Vancouver – British Columbia, Canada

Telefon : (604) 558-0117

Voka Deka Esthetics Salon Yol Tarifi

Voka Deka Esthetics Salon

Voka Deka Esthetics Salon British Columbia, Canada ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 2241 Granville St, Vancouver – British Columbia, Canada olan Voka Deka Esthetics Salon, işletmesine (604) 558-0117 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Voka Deka Esthetics Salon ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Voka Deka Esthetics Salon yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Voka Deka Esthetics Salon hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Voka Deka Esthetics Salon ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Voka Deka Esthetics Salon ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Voka Deka Esthetics Salon için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Voka Deka Esthetics Salon bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Voka Deka Esthetics Salon sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 145

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Voka Deka Esthetics Salon Yorumları

  1. Bugün kıkırdağımı Olga tarafından deldirdim – harika bir deneyim (hiç acı verici değil!) Seans boyunca Olga çok ilgili ve profesyoneldi, kendimi rahat hissetmemi sağladı ve bakım sonrası bakımı çok iyi özetledi. Tüm prosedür 15 dakikadan az sürdü ve küpe çok güzel. Kesinlikle geri gelecek!

  2. Kulaklarımı ilk kez burada deldirdim, genel süreç güzel ve pürüzsüzdü. Gerginliğimi dağıtmak için küçük konuşmalarla gerçekten iyi ve yardımcı oldular. Olağanüstü hizmet ve minimum acı ile çok hızlı ve temiz prosedürler. Acıya oldukça toleranslıyım, bu yüzden benim için çok yumuşaktı. Kesinlikle tavsiye edecek!

  3. Bebek kulak delme için harika bir deneyim. Bebeğimiz çok hareketli bir bebek ve piercing yerleştirmek için noktayı çizmeye çalışırken hareketsiz kalmıyor. Ancak çok sabırlıydı ve çizimi kendisi ve biz yerleşimden memnun kalana kadar yeniden yaptı. Zaman ayırdığı ve bebeğimizin piercingi için en iyi yerleşimi istediği için deneyimden çok memnun kaldık. Şiddetle tavsiye ederim.

  4. Şimdiye kadar Dina ile iki yüz bakımı günü için buraya geldim ve deneyim harikaydı. Geldiğimde cildim çok iyi durumda değildi (sivilce, kızarıklık) ve ne yapacağını tam olarak biliyordu ve çok iyileşti. Cilt bakımı sürecimde bana rehberlik eden birinin olması harika. Şiddetle tavsiye ederim!

Comments are closed.