Wasa Beautyklinik

4.8
(373)

Wasa Beautyklinik adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Vasaplatsen 2, Göteborg – Sweden

Telefon : 031-13 45 45

Wasa Beautyklinik Yol Tarifi

Wasa Beautyklinik Sweden ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Vasaplatsen 2, Göteborg – Sweden olan Wasa Beautyklinik, işletmesine 031-13 45 45 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Wasa Beautyklinik ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Wasa Beautyklinik yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Wasa Beautyklinik hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Wasa Beautyklinik ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Wasa Beautyklinik ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Wasa Beautyklinik için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Wasa Beautyklinik bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Wasa Beautyklinik sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 373

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Wasa Beautyklinik Yorumları

 1. ⚠️⚠️⚠️Update! ⚠️⚠️⚠️

  REKOMENDERAS EJ!

  Har bevis om så behövs som referens. Jag mailade kliniken två gånger utan svar med bilder mm. Visst dom var snälla på plats- I agree. Men jobbet utfört var rent av katastrof. Ena sidan av läpparna är överfyllda! Hårt som sten är det med. Har nu bokat hos en annan för att tömma!

  Nu fattar jag också varför det var sådan brådis för henne att lämna bra review på plats.

  Skäms! Jag har haft salong i tio år! Jag har aldrig i hela mitt liv stressat igenom att klippa ett hår för rabatt!

  (Mysig ambient ❤️ otroligt vänlig och trevlig personal) – första review på plats

 2. Bu klinikteki tedavimden çok memnunum ve sadece oraya gitmeye devam edeceğim????Sonunda gerçekten bilgili ve çok sorumlu bir terapist buldular Dr Jila ????Ne yaptığını bilen ve sizi rahatsız eden şeyleri dinleyen diğerlerinin aksine söylediklerini tut ve ziyaretlerini takip etme.

 3. Olağanüstü yetenekli! Çok kapsamlılar ve gerginseniz gerçekten kendi hızınızda yapın. Her seferinde çok memnun kaldım ve gerçekten bu kliniği herkese tavsiye ediyorum. İlk ziyaret için biraz gergin olanlarınız bile ????????

Bir cevap yazın