Wax In The City Dortmund

4.7
(126)

Wax In The City Dortmund adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Hohe Str. 4, Dortmund – Germany

Telefon : 0231 53205963

Wax In The City Dortmund Yol Tarifi

Wax In The City Dortmund Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Hohe Str. 4, Dortmund – Germany olan Wax In The City Dortmund, işletmesine 0231 53205963 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Wax In The City Dortmund ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Wax In The City Dortmund yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Wax In The City Dortmund hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Wax In The City Dortmund ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Wax In The City Dortmund ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Wax In The City Dortmund için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Wax In The City Dortmund bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Wax In The City Dortmund sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 126

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Wax In The City Dortmund Yorumları

  1. Aynı gün randevusuz gelmenin güvenli olup olmadığını sormak için aradım ve evet dedi. Tarihlerin tamamen rezerve edildiği sitede söylenecek. İddiaya göre bunlar çevrimiçi olarak rezerve edildi ve onlar hakkında hiçbir şey yapılamaz. Müşteriler bu konuda önceden bilgilendirilir !! ve sadece sitede değil !! ve kesinlikle 35 dakika sürerseniz değil! Kesinlikle yanak!

  2. Orada birkaç kez bulundum ve her zaman çok memnun kaldım. Personel çok dost canlısı ve profesyonel. Tedavi sırasında hoş bir sohbet ettik. Sonuç olarak, çok memnunum.

Bir cevap yazın