Wax In The City Frankfurt

3.6
(91)

Wax In The City Frankfurt adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Hochstraße 29, Frankfurt am Main – Germany

Telefon : 069 92887690

Wax In The City Frankfurt Yol Tarifi

Wax in the City Frankfurt

Wax In The City Frankfurt Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Hochstraße 29, Frankfurt am Main – Germany olan Wax In The City Frankfurt, işletmesine 069 92887690 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Wax In The City Frankfurt ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Wax In The City Frankfurt yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Wax In The City Frankfurt hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Wax In The City Frankfurt ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Wax In The City Frankfurt ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Wax In The City Frankfurt için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Wax In The City Frankfurt bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Wax In The City Frankfurt sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.6 / 5. Toplam Oy : 91

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Wax In The City Frankfurt Yorumları

  1. Kendi içinde iş çok iyi yapılır. Ancak özellikle orada çalışan genç kızlarda müşteri dostluğunun öğrenilmediğini görüyorum. Çoğu zaman rahatsız görünüyorlar ve müşteri ile hiçbir ilişkileri yok, bu da özellikle ağda stüdyolarında çok önemli olmalı. Yaşlı kadınlar ise çok arkadaş canlısı ve müşterilerle iyi ilişkiler içindeler, onlarla daha rahat hissediyorsunuz. Kasadaki bayan çok düşmanca, aynı zamanda sinirli ve isteksiz görünüyor.

  2. Onunla konuştuğunuzda o kadar sinirlenen süper dostça olmayan resepsiyonist, neden böyle birinin resepsiyonda çalıştığını merak ediyorsunuz … Uygulama rezervasyonu hiçbir zaman sorunsuz gitmiyor ve hizmet genel olarak çok tatsız – kesinlikle rahatsız hissediyorsunuz.

  3. Saç ve cilt gitti. Bir erik büyüklüğünde iki yara kaldı. Bunlar artık nihayet kabuklar oluşturuyor. Bu stüdyo bunu nasıl yapacağını bilmiyor! Asla oraya gitmeyin – yaralanma tehlikesi!

  4. Büyük hizmet, özellikle Borislava top top

Comments are closed.