Wax In The City Hamburg Altstadt

4.5
(52)

Wax In The City Hamburg Altstadt adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Lilienstraße 8, Hamburg – Germany

Telefon : 040 30393377

Wax In The City Hamburg Altstadt Yol Tarifi

Wax in the City Hamburg Altstadt

Wax In The City Hamburg Altstadt Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Lilienstraße 8, Hamburg – Germany olan Wax In The City Hamburg Altstadt, işletmesine 040 30393377 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Wax In The City Hamburg Altstadt ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Wax In The City Hamburg Altstadt yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Wax In The City Hamburg Altstadt hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Wax In The City Hamburg Altstadt ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Wax In The City Hamburg Altstadt ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Wax In The City Hamburg Altstadt için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Wax In The City Hamburg Altstadt bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Wax In The City Hamburg Altstadt sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 52

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Wax In The City Hamburg Altstadt Yorumları

 1. Bulması çok kolay. Merkez istasyona yakın. Çok temiz ve atmosfer harika. Gizliliğe çok saygı duyulur ve kendinizi çok rahat hissediyorsunuz.
  Personel, yetkin ve çok kolay, tüm isteklerine cevap verecek, bu yüzden gerçekten hoş olmayan bir şeyden hoş bir şey. Geri gelmek istiyorum

 2. Çok çabuk bir randevum var.
  Dost sahipleri !!!!
  Fiyat performansı doğru.
  4 hafta sonra gerçekten buna değer olduğunu söyleyebiliriz!
  Arkadaşlar ve aile sadece şehirde Balmumu gidecek !!!

 3. Aşk sonra her zaman başka bir yere gitmek istiyorum gibi Katja Süper güzel bayan seviyorum.

  Müşteri = kral ????

  Önerilen !!!

 4. 45 yaşındayım ve ağda yapmayı seviyorum ….

  Yaşlı olmanıza rağmen, dükkana girdiğinizde hala genç bir bayan gibi hissediyorsunuz ????

  Süper iyi personel Kristine harika bir iş çıkarıyor …. Benim gibi kadını da çağırdı
  Bu dükkanı sadece tavsiye edebilirim. Deneyin ve kendiniz karar verin.

 5. Çok Menmun Kalmak. İyice çalışın. Personel son derece cana yakın ve en iyi şey, randevuların uygulama aracılığıyla uzun bekleme süreleri olmadan kendiliğinden rezervasyon yaptırmasıdır.

Comments are closed.