Weiss & Weiss Ästhetische Lasermedizin Salzburg

4.1
(21)

Weiss & Weiss Ästhetische Lasermedizin & Haarentfernung Salzburg adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Hellbrunner Str. 7, Salzburg – Austria

Telefon : 0662 908570

Weiss & Weiss Ästhetische Lasermedizin & Haarentfernung Salzburg Yol Tarifi

Weiss & Weiss Ästhetische Lasermedizin & Haarentfernung Salzburg Austria ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Hellbrunner Str. 7, Salzburg – Austria olan Weiss & Weiss Ästhetische Lasermedizin & Haarentfernung Salzburg, işletmesine 0662 908570 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Weiss & Weiss Ästhetische Lasermedizin & Haarentfernung Salzburg ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Weiss & Weiss Ästhetische Lasermedizin & Haarentfernung Salzburg yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Weiss & Weiss Ästhetische Lasermedizin & Haarentfernung Salzburg hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Weiss & Weiss Ästhetische Lasermedizin & Haarentfernung Salzburg ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Weiss & Weiss Ästhetische Lasermedizin & Haarentfernung Salzburg ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Weiss & Weiss Ästhetische Lasermedizin & Haarentfernung Salzburg için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Weiss & Weiss Ästhetische Lasermedizin & Haarentfernung Salzburg bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Weiss & Weiss Ästhetische Lasermedizin & Haarentfernung Salzburg sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 21

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Weiss & Weiss Ästhetische Lasermedizin Salzburg Yorumları

 1. Med ile telefonda ilk temastan beri. Weiss kendini iyi kaldırdı. İlk randevuda duygu doğrulandı. Dr. Weiss, uygulamanıza girerken herhangi bir korku veya şüphe alır. İlk tedaviden önce kapsamlı bir tıp eğitimi vardı ve Dr. med. Weiss her soruyu çok kesin olarak cevaplıyor.

  Tedaviyi son derece profesyonel bir şekilde yerine getiriyor ve Dr. med. Weiss işini tutkuyla yapıyor – tedavi sırasında bile, Dr. Ing. Sorular sorun veya daha sonra ne yapacağını açıklayın.

  Sonuç olarak, fazla bir şey söyleyemem, çünkü hâlâ tedavi altındayım ve sadece iki kez oradayım.

  Uygulama aynı zamanda park etme sorunlarına da yardımcı olur ve gerekirse arabayı yeraltı otoparkından dışarı çıkarır (yanlışlıkla yeraltı otoparkına gidecekseniz, lütfen aşağıya sürmeyin). Burada yine büyük bir teşekkür ve Dr. med övgü. Weiss: Asla hayattaki garajı hasarsız çıkarmam.

  Sonuç: süper pratik! Öneri temizleyin !!

 2. Çok arkadaş canlısı ve çok çalıştı, ama ne dövme ne de yara izi gitti. Dövmeden sonra, mesafe için yaklaşık 12 tane aldım! dövme kalıntıları da dahil olmak üzere bariz bir pigment bozukluğu gerekli tedaviler. Üçüncü tedaviden sonra bile, yaralar aylardır kırmızı bir çubukla çevrili oldukları için eskisi gibi sadece daha belirgindir. Birçok uzun ve acılı tedavi/iyileşme süreci ve sonrasında çok para, ne yazık ki sonuçtan memnun değilim. Sadece inceleme keşfedildiğinde bir tepki geldi, aylar önce yazdığım e-postaya değil!

 3. Dövme silme randevusu vardı. Tamamen mavi fiyatların dışında. Böyle bir şeyin ucuz olmadığı açıktır. Kendime bu konuda önceden bilgi verdim ve etrafa sordum. Bu yüzden fiyat yönü bana biraz İspanyol gibi geldi. Frau Weiss çok açık ve arkadaş canlısıydı, ancak dolandırılmanıza da gerek yok.

Bir cevap yazın