Wellmetic Dauerhafte Haarentfernung Per Laser

4
(8)

Wellmetic Dauerhafte Haarentfernung Per Laser adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Hillmann-Tower, Hillmannpl. 11, Bremen – Germany

Telefon : 0421 17864788

Wellmetic Dauerhafte Haarentfernung Per Laser Yol Tarifi

Wellmetic - Dauerhafte Haarentfernung per Laser

Wellmetic Dauerhafte Haarentfernung Per Laser Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Hillmann-Tower, Hillmannpl. 11, Bremen – Germany olan Wellmetic Dauerhafte Haarentfernung Per Laser, işletmesine 0421 17864788 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Wellmetic Dauerhafte Haarentfernung Per Laser ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Wellmetic Dauerhafte Haarentfernung Per Laser yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Wellmetic Dauerhafte Haarentfernung Per Laser hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Wellmetic Dauerhafte Haarentfernung Per Laser ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Wellmetic Dauerhafte Haarentfernung Per Laser ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Wellmetic Dauerhafte Haarentfernung Per Laser için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Wellmetic Dauerhafte Haarentfernung Per Laser bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Wellmetic Dauerhafte Haarentfernung Per Laser sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 8

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Wellmetic Dauerhafte Haarentfernung Per Laser Yorumları

 1. Çalışanlar çok cana yakın ve iyi eğitimli görünüyorlar. Lazer gerçekten IPL epilasyon dışında bir şey. İki randevudan sonra, başarılı bir tedaviden zaten umutluyum. Başlangıçta, başka yerlerde bu kadar iyi yaşamadığım şeylerin ayrıntılı bir açıklaması vardı. IPL ve lazer epilasyon bazı sağlayıcıları ile güzeldi ve burada iyi ellerde olduğumu düşünüyorum.

 2. Bunu tavsiye edemez. Neredeyse 5 yıldır buradaydım ve sonuçta neredeyse 1500 € ödedi dışında hiçbir şey getirdi. Yüzümde eskisinden daha fazla saç vardı. Sonra lazere gitmek zorunda kaldım. Son zamanlarda öğrendiğim şey, alexandrite lazerin yüz için uygun olmamasıdır, çünkü aynı zamanda saç büyümesini de uyarır. Çalışanlar bunu söylemiyorlar veya kendilerinden şüphelenmiyorlar.

 3. Çalışanlar süper güzel ve gerçekten rahat hissediyorum. Bu nokta benim için çok önemli!
  Sonuç hakkında fazla bir şey söyleyemem çünkü hala tedavilerin başındayım.

 4. Ağda benim on yıl vardı kötü ağda Servisi.
  Kozmetolog açıkça ne yaptığını bilmiyordu:
  – Ağda öncesi alanları dezenfekte etmedi
  – Dudaklarıma çok sıcak bir balmumu yerleştirdi – korkunçtu
  – Geçen yıl lazer çıkarıldıktan sonra çok yumuşak saçlarım olmasına rağmen koltukaltımı defalarca cilaladı. Aslında, bunun yeterli olduğunu söylemeliydim, çünkü o sadece aynı yerde ağda tuttu. Şimdi orada kırmızı bir döküntü var, acı verici ve umarım sadece enfekte olmaz.

  Bu yerin işletme ruhsatı olmamalıdır. İğrenç!

 5. Microblading için oradaydım ve çok mutluyum.
  Çok güzel bir görüşme oldu ve dileklerime cevap verip yerine getirdi.
  Her zaman mutluyum, herkese tavsiye ederim.

 6. Kötü müşteri hizmetleri, zor iletişim, hijyen, özellikle Corona zamanlarında son derece sorumsuzdur! Tavsiye edilmez!

 7. Çok güzel, sonunda tekrar kaşlarım oldu ve bu çok güzel. Ben sadece tavsiye edebilirim. 🙂

 8. Çok hoş, sakin bir atmosfer. Her şey detaylı anlatılmış, çok detaylı ve özenli bana akundin olarak. Çok müteşekkirim.

Comments are closed.