White Orchid Rejuvenation Centre

4.5
(20)

White Orchid Rejuvenation Centre adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 1038 Hamilton St, Vancouver – British Columbia, Canada

Telefon : (604) 428-7999

White Orchid Rejuvenation Centre Yol Tarifi

White Orchid Rejuvenation Centre

White Orchid Rejuvenation Centre British Columbia, Canada ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 1038 Hamilton St, Vancouver – British Columbia, Canada olan White Orchid Rejuvenation Centre, işletmesine (604) 428-7999 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca White Orchid Rejuvenation Centre ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan White Orchid Rejuvenation Centre yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. White Orchid Rejuvenation Centre hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak White Orchid Rejuvenation Centre ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan White Orchid Rejuvenation Centre ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. White Orchid Rejuvenation Centre için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. White Orchid Rejuvenation Centre bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada White Orchid Rejuvenation Centre sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 20

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

White Orchid Rejuvenation Centre Yorumları

  1. Klinikte benim için ilk ziyaretim ve daha fazla karşılama hissi uyandırmak mümkün olamazdı, resepsiyon personeli çok samimi ve sağduyulu, daha fazla yardımcı olamazdı. Yüzümde bu klinikte çok az tedavi oldu ve zaten harika sonuçlar görüyorum! Tesis çok temiz bir alanda ve rahat bir resepsiyonda yeni. Müşterilerinin deneyimlerinden memnun olmaları ve sonuçlardan memnun olmaları gerçekten umursadıkları açıktır. Yürekten herkese tavsiye ederim.

  2. Muhteşem servis ve personel!!
    Yıllardır buraya gidiyorum ve Ali ve Sahar en misafirperver ve arkadaş canlısı insanlar. Her zaman harika deneyimler ve harika tedaviler yapıldı! !

Comments are closed.