Wiberg Klinikken

5
(4)

Wiberg Klinikken adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Lilla Nygatan 11, Malmö – Sweden

Telefon : 040-97 22 10

Wiberg Klinikken Yol Tarifi

Wiberg Klinikken

Wiberg Klinikken Sweden ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Lilla Nygatan 11, Malmö – Sweden olan Wiberg Klinikken, işletmesine 040-97 22 10 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Wiberg Klinikken ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Wiberg Klinikken yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Wiberg Klinikken hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Wiberg Klinikken ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Wiberg Klinikken ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Wiberg Klinikken için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Wiberg Klinikken bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Wiberg Klinikken sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 4

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Wiberg Klinikken Yorumları

  1. Kalıcı epilasyon – friendly staff ve harika çevresi istiyorsanız harika bir yer. Şiddetle tavsiye edilir ve Malmö merkezinde yer almaktadır. Orada birkaç kez bulundum ve her zaman bir zevktir.

  2. Arkadaş canlısı kadro. Tedaviden memnun kaldım. Şiddetle tavsiye edilir

  3. Çok güzel ve yetkili personel. Mikro iğneleme tedavisi ve sadece ilk tedaviden sonra cildimde ne fark var. Sonuçta taze, elastik cilt ve harika parlaklık elde edildi. Gerçekten cildimin 4 tedaviden sonra nasıl olacağını dört gözle bekliyorum. Şiddetle tavsiye edilir.

Comments are closed.