Yakushi Health And Beauty Centre

4.6
(109)

Yakushi Health And Beauty Centre adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Admiral Suite, Royal mail house, Terminus Terrace, Southampton – United Kingdom

Telefon : 023 8023 5456

Yakushi Health And Beauty Centre Yol Tarifi

Yakushi Health And Beauty Centre United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Admiral Suite, Royal mail house, Terminus Terrace, Southampton – United Kingdom olan Yakushi Health And Beauty Centre, işletmesine 023 8023 5456 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Yakushi Health And Beauty Centre ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Yakushi Health And Beauty Centre yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Yakushi Health And Beauty Centre hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Yakushi Health And Beauty Centre ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Yakushi Health And Beauty Centre ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Yakushi Health And Beauty Centre için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Yakushi Health And Beauty Centre bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Yakushi Health And Beauty Centre sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 109

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Yakushi Health And Beauty Centre Yorumları

  1. Gittim ve masaj boyunca inanılmaz derecede arkadaş canlısı ve konuşması son derece kolay olan Laura ile tanıştım. Gerçekten tıklıyor gibiydik ve masajdan çok keyif aldım. Sıkı omuzlarımı fark etti ve istendiği gibi üzerlerinde çalıştı.
    Geri dönmek için çok heyecanlı.

  2. Bir arkadaşımla 2 spa pedikür rezervasyonu yaptırdık ama geldiğimizde iptal ettik. Oje konusunda çok kötü teklifler, Next ve Collection gibi markalar. Profesyonel bir salondan beklediğim şey değil! Mekan güzel ama.

  3. Bu salona yıldız veremezsem, vermezdim. Bugün kaşlarıma ağda yaptırmak için gittim ve bunları benim için yapan terapist cildimi de yırttı ve beni gerçekten ağrıttı! Şimdiye kadarki en kötü kaş ağdası ve bir daha asla geri dönmeyeceğim! Sahibinin de bazı görgü kurallarını öğrenmesi gerekiyor! Kesinlikle utanç verici!

  4. Personel gerçekten cana yakın, servis iyi, önerebileceğim tek şey, özellikle sıcak bir yaz gününde, klima ünitesi gibi soğutmak için masaj odalarına bir şeyler koymak. Courtney gerçekten çok iyi ve kibar.

Bir cevap yazın