Ys Akademi Estetik

5
(7)

Ys Akademi Estetik adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Batı Mahallesi, 23 Nisan Cd. blok 5 A, Pendik – İstanbul

Telefon : (0216) 483 73 31

Ys Akademi Estetik Yol Tarifi

Ys Akademi Estetik

Ys Akademi Estetik İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Batı Mahallesi, 23 Nisan Cd. blok 5 A, Pendik – İstanbul olan Ys Akademi Estetik, işletmesine (0216) 483 73 31 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ys Akademi Estetik ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ys Akademi Estetik yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ys Akademi Estetik hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ys Akademi Estetik ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Ys Akademi Estetik ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ys Akademi Estetik için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ys Akademi Estetik bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ys Akademi Estetik sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 7

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Ys Akademi Estetik Yorumları

  1. Çalışanlar sıcak VE güler yüzlü. birşey yaptırmasanızda bilgi alınıp bir çay içilecek bir mekân..

  2. Yasemin hanım ve diğer çalışan arkadaşlar çok ilgili ve işlerini severek yapıyorlar. Güleryüzün hiç eksik olmadığı bir işletme diyebilirim. Teşekkürler..

  3. 3 yıldır tüm bakım işlemlerim için gidiyorum. İşi bilen ekiple çalışan, sizi isteklerinizden ziyade, ticari kaygı gütmeden sizin için doğru olan işlemlere yönlendiren bir merkez. Tavsiye ederim.

  4. İnstagram reklamlarından bulup, cilt bakımı için bugün gittim ve aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Çok temiz ve kaliteli bir merkez. Herkese tavsiye ederim. Cilt bakımımı yapan Arzu hanıma teşekkürler cildim parıl parıl şuan.

  5. O kadar ilgili ve sicaklarki çok cok memnunum????????

Comments are closed.