Zclinic

4
(8)

Zclinic adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Spångatan 7, Malmö – Sweden

Telefon : Belirtilmemiş.

Zclinic Yol Tarifi

Zclinic

Zclinic Sweden ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Spångatan 7, Malmö – Sweden olan Zclinic, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Zclinic ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Zclinic yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Zclinic hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Zclinic ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Zclinic ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Zclinic için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Zclinic bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Zclinic sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 8

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Zclinic Yorumları

  1. Gerçekten güzel, müşterileri ve gelen insanları çok önemsiyorum. Aşk Aşk

  2. Kirpikleri yapan kişi süper iyidir, ancak asla zaman tutmaz 🙁 Çok sıkıcı, tam bedelini ödemek zorunda kalmasına rağmen, sadece 60-10 dakika içinde 45-50 dakika harcadığına rağmen, tam bedelini ödemek zorunda kalıyor. her zaman sadece müşteriye koyarsa daha fazla kirpik koyabilirdi

Comments are closed.