Zeynep Ergin Güzellik

3.9
(21)

Zeynep Ergin Güzellik&estetik adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : İçerenköy, Küçükbakkalköy Yolu Cd. 54/B, Ataşehir – İstanbul

Telefon : 0533 512 35 35

Zeynep Ergin Güzellik&estetik Yol Tarifi

Zeynep Ergin Güzellik&estetik İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi İçerenköy, Küçükbakkalköy Yolu Cd. 54/B, Ataşehir – İstanbul olan Zeynep Ergin Güzellik&estetik, işletmesine 0533 512 35 35 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Zeynep Ergin Güzellik&estetik ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Zeynep Ergin Güzellik&estetik yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Zeynep Ergin Güzellik&estetik hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Zeynep Ergin Güzellik&estetik ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Zeynep Ergin Güzellik&estetik ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Zeynep Ergin Güzellik&estetik için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Zeynep Ergin Güzellik&estetik bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Zeynep Ergin Güzellik&estetik sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 21

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Zeynep Ergin Güzellik Yorumları

  1. Yapılan epilasyondan memnun kalmadım . Cihaz hiç bir işe yaramıyor malesef. Tüyler hic dökülmedi sonra tekrar dökülmedi diye gittim tekrar yapıldı fakat yıne dökülme bile yok . İlgi güzel fakat sonuc yok !

  2. Nereden buldular bilmem tam 2 senedir izinsiz SMS atıp duruyorlar. Defalarca telefon açıp uyardım zerrece ilerleme yok. Telefonumu listelerinden çıkaramadılar bir türlü. İptal linki desen çalışmıyor. Numarayı engelliyorum başka numaradan yine geliyor. Telefonda sahibi ile görüşmek istedim müsait değil deyip baştan savdılar. En sonunda KVKK kapsamında şikayet ettim. Cezayı yesinler de görsünler günlerini!

  3. İlk başlarda personel cok kotuydu zeynep hanim rahatsızlığı nedeniyle onlara emanet etmiş sanırım cnlarda ekmek yediği kaba …..cok üzülerek sikayet eden bi suru kadından biriyim. Kadro yenilendi ve şu an işlerini hakkıyla yapiyolar çevreme de gönül rahatlığıyla tavsiye edebiliyorum artık

Bir cevap yazın