Aesthe

4.8
(296)

Aesthe adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 29 Rue François Miron, Paris – France

Telefon : 01 40 61 91 58

Aesthe Yol Tarifi

Aesthe

Aesthe France ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 29 Rue François Miron, Paris – France olan Aesthe, işletmesine 01 40 61 91 58 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Aesthe ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Aesthe yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Aesthe hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Aesthe ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Aesthe ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Aesthe için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Aesthe bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Aesthe sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 296

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Aesthe Yorumları

 1. Tüm ekipten çok sıcak bir karşılama.
  Çok güzel bir enstitü.
  Ve bana herhangi bir zorlama olmadan gösterilebilecek özen için çok iyi tavsiye edildim…(tam tersine) Düşünmek için bize zaman verildi…
  fethedildim

 2. Bir hafta gecesi kalıcı lazer epilasyon için bilgi almaya geldim, ertesi sabah doğrudan randevum var, mükemmel bir şekilde karşılandım, dürüst olmak gerekirse, söyleyecek bir şey yok. Personel ilgili, özenli ve sizi gerçekten rahatlatıyor.
  Epilasyon isteklerimi konuşmak için (teklif edilen) randevudan sonra endişeyle gittiğim ilk seansı hemen yapmam teklif edildi.
  Seans o kadar güzel geçti ki tereddüt etmeden hemen 5 seanslık paketi aldım! %100 tavsiye ederim.
  Nihai sonuçları görmek için sabırsızlanıyorum.

 3. Bir takım zirvede! Profesyonelliği takdir ettim: açıklamalar, önlemler vb. Doktor lazerin etkili olabilmesi için kurulumunu ve testini yapmaya özen gösterdi. Ağrılı ve etkisiz lazer tedavilerini başka yerlerde zaten test ettim ama burada her şey yolunda gitti.

Comments are closed.