Centre Laser Du Marais

4.2
(79)

Centre Laser Du Marais adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 7 Rue du Grenier-Saint-Lazare, Paris – France

Telefon : 01 42 72 82 05

Centre Laser Du Marais Yol Tarifi

Centre Laser du Marais

Centre Laser Du Marais France ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 7 Rue du Grenier-Saint-Lazare, Paris – France olan Centre Laser Du Marais, işletmesine 01 42 72 82 05 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Centre Laser Du Marais ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Centre Laser Du Marais yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Centre Laser Du Marais hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Centre Laser Du Marais ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Centre Laser Du Marais ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Centre Laser Du Marais için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Centre Laser Du Marais bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Centre Laser Du Marais sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 79

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Centre Laser Du Marais Yorumları

 1. Çok verimli, çok profesyonel doktorlar, çok iyi tavsiyeler. Asla hayal kırıklığına uğratmadı ve ayrıca ihtiyaçlarımıza özen gösteren harika bir karşılama. çok teşekkür ederim tavsiye ederim.

 2. Yakın zamanda bu merkezde lazer epilasyon yaptırdım ve sonuçlardan tamamen memnun kaldım. Doktorlar çok iyi tavsiyeler ve karşılama çok cana yakın. Yer çok temiz ve sıhhi önlemlere saygı duyuyor. Tavsiye etmek

 3. Kaliteli bir merkez. Karşılama çok hoş ve doktorlar çok yetkin. Bu merkezi tavsiye ederim.

 4. İç açıcı hoş geldiniz! Çok iyi tavsiye ve profesyonel doktorlar! Sonuçtan çok memnun! Şiddetle tavsiye ediyorum !

 5. Son derece hayal kırıklığına uğramış!
  3 lazer epilasyon seansı yaptım seans öncesi ve sonrası alınması gereken önlemleri anlatmak için vakit ayırmıyorlar, iş özensiz, elle yapıldığı için unutulan alanlar var.
  Ağrılı bölgelerin üzerinden geçerken doktor sabırsızdır ve seanstan sonra yatıştırıcı bir krem ​​istemek ve bu ağrıyı anestezik kremle azaltmak için çözüm aramak müşteriye kalmıştır çünkü doktor hiçbir şey önermez, vermez. hiçbir şey açıklamıyor ve seansını bitirmek için acele ediyor!
  Sana gelirken paramı ve enerjimi boşa harcadım!

Comments are closed.