Aesthetically You

4.8
(278)

Aesthetically You adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 25 Rodney St, Liverpool – United Kingdom

Telefon : 0151 709 0011

Aesthetically You Yol Tarifi

Aesthetically You

Aesthetically You United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 25 Rodney St, Liverpool – United Kingdom olan Aesthetically You, işletmesine 0151 709 0011 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Aesthetically You ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Aesthetically You yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Aesthetically You hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Aesthetically You ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Aesthetically You ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Aesthetically You için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Aesthetically You bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Aesthetically You sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 278

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Aesthetically You Yorumları

  1. I can’t thank Michelle enough for the way that she has regained symmetry to my face . Eight years ago I suffered with Ramsey Hunt Syndrome and was left with a weakness to the left side of my face and eye . I tried to live with it but it made me very self conscious and my confidence was at an all time low .
    3 years ago I met Michelle and after various treatments over time I have almost regained full symmetry.
    If you have a facial paralysis, palsy , ramsey hunt or nerve damage please don’t suffer and think there’s nothing that can be done . I’d recommend that you ring The Clinic for a consultation with Michelle and let her recommend the best treatment for you .

  2. I’ve been going to Aesthetically You for years now and wouldn’t even consider going anywhere else. Michelle and the team are super friendly and knowledgeable. Michelle in particular will always listen to my concerns and talk me through my options. She explains everything so well and would only ever make any tweaks to my face that were necessary rather than just taking my money and doing whatever I ask. This is why I keep coming back because I trust her judgement and she gives the most natural and subtle changes to my face that I’ve always been super happy with.

  3. Son derece hayal kırıklığına uğramış! Paranızı boşa harcamayın!
    Geçen yıl 7 seans soprano epilasyon yaptırdım ve tüm tüyler geri geldi! Lazer epilasyon yaptırdığımı söyleyemezdin. 6. bloku rezerve ettim. İlk üç seanstan sonra çok mutlu oldum ama kısa süre sonra tüm saçlar geri döndü. Bakım sonrası tüm tavsiyelere uydum. O sırada teknisyenlerden birine benim için çalışmadığını söyledim, fazladan ücretsiz bir seans teklif etti ama bu da bir fark yaratmadı, tüm saçlar hala oradaydı. Benden daha fazla seans rezervasyonu yapmamı istedi (ki bunu kendim ödemek zorunda kalacağım!!!). Mutlu olmadığım için gelecekteki rezervasyonlarımı iptal etmek için resepsiyona gittiğimde, resepsiyonist rahatsız görünmüyordu, bir çözüm teklif edilmedi ya da bir yönetici ya da daha deneyimli biriyle konuşmam. Paranızı saklayın ve başka bir yerde rezervasyon yapın!

Comments are closed.