E M Hair & Beauty Clinic

4.9
(17)

E M Hair & Beauty Clinic adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 63a Picton Rd, Liverpool – United Kingdom

Telefon : 0151 271 2958

E M Hair & Beauty Clinic Yol Tarifi

E M Hair & Beauty Clinic

E M Hair & Beauty Clinic United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 63a Picton Rd, Liverpool – United Kingdom olan E M Hair & Beauty Clinic, işletmesine 0151 271 2958 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca E M Hair & Beauty Clinic ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan E M Hair & Beauty Clinic yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. E M Hair & Beauty Clinic hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak E M Hair & Beauty Clinic ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan E M Hair & Beauty Clinic ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. E M Hair & Beauty Clinic için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. E M Hair & Beauty Clinic bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada E M Hair & Beauty Clinic sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 17

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

E M Hair & Beauty Clinic Yorumları

  1. Makyajım ve kaşlarım, Sharon adında sevimli bir kıza ağda ve renklendirme yaptırdım. Fazla abartılı görünmeyi sevmiyorum ve makyajımı mükemmel yaptı. O harika ve onu şiddetle tavsiye ederim.

  2. Harika bir yer, personel gerçekten cana yakın.
    Kaş rengim ve kirpik kaldırma/renk tonum var sonuçtan her zaman memnunum

  3. Balmumu için gittim. Emma sevimli, hassas ve profesyoneldi. Tekrar giderdim.

  4. Hızlı bronzluk aldım. Sahip olduğum en iyi bronzluk. Parmaklar, tırnaklar ve ayak tabanları arasındaki bronzluğu gidermek için yapılan tüm küçük dokunuşlar harikaydı. 90 dakika sonra duş aldım. 6 gün sonra ve hala kahverengiyim. Tatile nereye gittiğim defalarca soruldu.

Comments are closed.