Akademi Dolunay Estetisyenlik Ve Güzellik Kursları

5
(47)

Akademi Dolunay Estetisyenlik Ve Güzellik Kursları adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Eski Kuyumcular, Çavuş Sk. No: 15 Kat:1, Karesi – Balıkesir

Telefon : (0266) 245 51 01

Akademi Dolunay Estetisyenlik Ve Güzellik Kursları Yol Tarifi

Akademi Dolunay Estetisyenlik Ve Güzellik Kursları Balıkesir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Eski Kuyumcular, Çavuş Sk. No: 15 Kat:1, Karesi – Balıkesir olan Akademi Dolunay Estetisyenlik Ve Güzellik Kursları, işletmesine (0266) 245 51 01 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Akademi Dolunay Estetisyenlik Ve Güzellik Kursları ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Akademi Dolunay Estetisyenlik Ve Güzellik Kursları yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Akademi Dolunay Estetisyenlik Ve Güzellik Kursları hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Akademi Dolunay Estetisyenlik Ve Güzellik Kursları ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Akademi Dolunay Estetisyenlik Ve Güzellik Kursları ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Akademi Dolunay Estetisyenlik Ve Güzellik Kursları için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Akademi Dolunay Estetisyenlik Ve Güzellik Kursları bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Akademi Dolunay Estetisyenlik Ve Güzellik Kursları sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 47

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Akademi Dolunay Estetisyenlik Ve Güzellik Kursları Yorumları

  1. Kendinizi evinizde gibi hissederken profesyonel ellerde işi öğrenebileceğiniz harika bir kurum, yeni başlamış biri olarak tereddüt edenlere tavsiyem hiç düşünmeden gelin.

  2. Eğitimin doğru adresi size sadece sertifika değil bu işi tam anlamıyla yapabilmeniz için gerçek anlamda eğitim veriyorlar. Güler yüzlü kaliteli bir ortam olması mükemmel.

  3. Akademi Dolunay ve Güzellik Merkezi son derece işine önem veren personeller tarafından hizmet verilen bi kurum. Maskeleri ve eldivenlerinin temizliğine, hijyen kurallarına son derece dikkat ediyorlar. Güler yüzleri için tüm çalışanlara teşekkür ederim

  4. Akademi Dolunay Estetisyenlik ve Güzellik Kursları, gerçekten çok güzel bir yer, herkesin gitmesini tavsiye ederim, hocalarımın ellerine sağlık,birşeyler öğrenmek isteyenler için ideal bir yer

  5. Hijyenlerinden çok memnun kaldım. Çok ilgiliydiler. Emeklerine sağlık çok iyi iş çıkardılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir