Angelic Fournial Permanent Makeup Microblading

4.9
(217)

Angelic Fournial Permanent Makeup Microblading adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 42 All. Jean Jaurès, Toulouse – France

Telefon : 06 47 38 35 93

Angelic Fournial Permanent Makeup Microblading Yol Tarifi

Angelic Fournial - Permanent Makeup - Microblading

Angelic Fournial Permanent Makeup Microblading France ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 42 All. Jean Jaurès, Toulouse – France olan Angelic Fournial Permanent Makeup Microblading, işletmesine 06 47 38 35 93 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Angelic Fournial Permanent Makeup Microblading ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Angelic Fournial Permanent Makeup Microblading yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Angelic Fournial Permanent Makeup Microblading hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Angelic Fournial Permanent Makeup Microblading ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Angelic Fournial Permanent Makeup Microblading ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Angelic Fournial Permanent Makeup Microblading için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Angelic Fournial Permanent Makeup Microblading bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Angelic Fournial Permanent Makeup Microblading sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 217

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Angelic Fournial Permanent Makeup Microblading Yorumları

 1. Angélique, müşterilerine tavsiye vermeye ve onları dinlemeye öncelik veren mükemmel bir profesyoneldir.
  Kaşlarımdaki performansından çok memnunum. Tekniğe tamamen hakim ve sonuç çok doğal. Onun oturma odası hoş ve tertemiz. O dinamik ve çok hoş. %100 tavsiye ederim!

 2. Angelique pırıl pırıl bir kadın! Bir oturma odasında hiç bu kadar sıcak karşılanmadım, kendimi hemen çok rahat hissettim. İşine tutkuyla bağlı olan harika bir profesyonel. Fiyatlar hizmet kalitesine göre uygun. Şüphesiz, bu benim favori salonum! ????
  Bu enstitüyü şiddetle tavsiye ederim.

 3. Angélique olağanüstü bir profesyonel, bir eğitmen olarak estetik okuluma düzenli olarak müdahale ediyor. Tutkunu ve bilgi birikimini kursiyerleri dinlerken nasıl aktaracağını biliyor. Kalıcı makyaj ve microblading konusundaki çalışmaları, müşterilerinin morfolojisine ve isteklerine uyarlanmış olarak her zaman mükemmeldir. İster eğitim ister estetik amaçlı olsun %1000 tavsiye ederim.
  Oraya gözünüz kapalı gidebilirsiniz.

 4. Kaşlarımın yeniden yapılandırılması için sadık bir müşteri olan Angélique, gözü kapalı tavsiye ettiğim seçkin bir profesyoneldir. Yaptığı işler titiz ve kalitelidir. Her zaman yeniliğin ön saflarında yer alan Angélique, tekniklerini ve uygulamalarını mükemmelleştirmeye devam ediyor. Sonuç sadece mükemmel. ekler
  bu anları benzersiz kılan neşeli bir kişilik! Tekrar teşekkürler Angelique! ☀️

Comments are closed.