Lazeo Toulouse Bayard

5
(25)

Lazeo Toulouse Bayard adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 15 Rue de Bayard, Toulouse – France

Telefon : 05 32 09 51 58

Lazeo Toulouse Bayard Yol Tarifi

Lazeo Toulouse Bayard

Lazeo Toulouse Bayard France ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 15 Rue de Bayard, Toulouse – France olan Lazeo Toulouse Bayard, işletmesine 05 32 09 51 58 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Lazeo Toulouse Bayard ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Lazeo Toulouse Bayard yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Lazeo Toulouse Bayard hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Lazeo Toulouse Bayard ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Lazeo Toulouse Bayard ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Lazeo Toulouse Bayard için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Lazeo Toulouse Bayard bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Lazeo Toulouse Bayard sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 25

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Lazeo Toulouse Bayard Yorumları

 1. Gerçekten güzel, modern ve zarif bir merkez. İlk lazer seansını yaptım ve çok etkileyici sonuçlar görüyorum (çok az yeniden büyümeden bir ay sonra).
  Epilasyonu yapan kişi gerçekten çok sevimlidir ve seanslar sırasında düzenli aralar verir çünkü belirli bölgeler az çok ağrılı olabilir. Fiyat seviyesi bir bütçe olmaya devam ediyor, ancak diğer merkezlere kıyasla oldukça ilginç ve yaz promosyonu ile daha da fazla.

 2. İlk seansım için geldim, koltuk altları. Her şey mükemmel gitti. Enstitü güzel ve temiz. Kızlar çok güzel, özenli ve her adımda size her şeyi açıklıyor.
  Benim için acı yok, kesinlikle geri geleceğim.

 3. Merkez çok güzel ve kızlar beni çok sıcak karşıladılar!
  Merkezin işleyişi ve sunulan tüm bakımlar hakkında açıklamalar yapabildim.
  Amélie ile epilasyon seansım oldu ve her şey harika gitti.
  Ben tavsiye ediyorum

 4. Bu kuruma lazer epilasyon için geldim. Ekip, çok samimi, uzlaşmacı ve bilgilendirici. Öncelikle, prosedürün nasıl olduğu hakkında bir fikir edinmek için harika bir danışma sağlarlar. Teknisyen süreci açıklamak için zaman ayırdığı ve kolaylaştırdığı için ilk seans sizi gerçekten rahatlatır. Kesinlikle tavsiye ederim!

 5. İlk lazer seansımı koltuk altlarına yaptım. Merkez çok güzel ve temiz. Beni karşılayan uygulayıcı çok profesyonel, iyi açıklamak için zaman ayırıyor ve seans boyunca çok dikkatli. Umarım sonuçlar kesin olur, ancak olumlu yorumlar göz önüne alındığında şüpheliyim!

Comments are closed.