Archangel Güzellik Salonu

4.6
(10)

Archangel Güzellik Salonu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : GevherNesibe Mahallesi Gür Sokak No:10 Ofisim Kayseri B Blok Kat:12 No:72, Kocasinan – Kayseri

Telefon : 0554 139 45 43

Archangel Güzellik Salonu Yol Tarifi

Archangel Güzellik Salonu

Archangel Güzellik Salonu Kayseri ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi GevherNesibe Mahallesi Gür Sokak No:10 Ofisim Kayseri B Blok Kat:12 No:72, Kocasinan – Kayseri olan Archangel Güzellik Salonu, işletmesine 0554 139 45 43 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Archangel Güzellik Salonu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Archangel Güzellik Salonu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Archangel Güzellik Salonu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Archangel Güzellik Salonu ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Archangel Güzellik Salonu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Archangel Güzellik Salonu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Archangel Güzellik Salonu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Archangel Güzellik Salonu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 10

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Archangel Güzellik Salonu Yorumları

  1. Çok ilgili elemanları, efsane makineleri ve sahiplerinin güler yüzlülüğü ile övgülerin en iyisini hak eden nadir yerlerden birisi. Eğer güzellik merkezine gidecekseniz düşünmeden burayı seçmelisiniz.

  2. Ödemeyi verene kadar herşey, ödemeyi yaptıktan sonra Dünya umurlarında olmuyor, bana kalırsa seans bitmeden hesabınızı kapatmayın yoksa benim gibi mağdur olursunuz. Ödeme aldıktan sonra hem senasımı yarıda bitirdiler arayıp tekrar memnun kalmadığımı söylediğimde aynı parayı tekrar istediler paramla rezil oldum yanlışlıkla gitmeyin ARCHANGEL PİŞMANLIKTIR!!!

Comments are closed.