Ba Güzelli̇k

4.9
(63)

Ba Güzelli̇k adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Meşrutiyet Mahallesi, Yüksel Caddesi, Rüyam İş Merkezi, Bina Numarası:5 Kat:2, Daire Numarası :3, Kızılay, Çankaya – Ankara

Telefon : 0545 510 53 51

Ba Güzelli̇k Yol Tarifi

Ba Güzelli̇k Ankara ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Meşrutiyet Mahallesi, Yüksel Caddesi, Rüyam İş Merkezi, Bina Numarası:5 Kat:2, Daire Numarası :3, Kızılay, Çankaya – Ankara olan Ba Güzelli̇k, işletmesine 0545 510 53 51 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ba Güzelli̇k ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ba Güzelli̇k yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ba Güzelli̇k hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ba Güzelli̇k ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Ba Güzelli̇k ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ba Güzelli̇k için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ba Güzelli̇k bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ba Güzelli̇k sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 63

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Ba Güzelli̇k Yorumları

  1. Protez tırnak İçin gittim. Rezalet bir Manikür yapıldı. Tırnak etlerim yara oldu kanamaktan. Öyle üstün körü yapıldı ki bütün tırnak boylarım farklı ve hepsi yukarıya doğru kaldı tırnak üzerimde, O kadar kalın yapıldı yani. İlgilenme şekillerine bir şey diyemem ama mevzu bence yapılan iş eğer beceremiyorsanız yapmayın yani. Yazık günah…. Harcanan saate ve paraya yazık. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

  2. Müşterisini hangi işlemin mutlu edeceğini bilen harika bir ekip, son derece memnun ve artık sürekli müşterisiyim gerek işçilik gerek bilgisi ile Büşra hanım ve ekibi harikalar onları çok seviyorumm ve çok teşekkür ediyorum tüm emeklerine işçiliklerine !!

  3. Gerçekten sıcak bir ortam profesyonel olmanın dışında sizi en sıcak duygularla karşılayan sayın Büşra avcı hanım harika eserleri ve devamı için kesinlikle tavsiye ediyorum nişanlımla beraber gidiyoruz gercekten aylardır çok memnunuz

  4. Öncelikle esnaflığın bittiği bu zamanda güleryüz ve dürüst esnaflıkları ile gönlümü kazandılar. Kesinlik BA Güzellik Salonu yeni adresim. Merak eden ve düşünen herkese tavsiye ederim..????????????

    25.02.2020 tarihinde tekrardan gittim. Ve yaptıkları işlemlemlere girmeye başladım. Lazer konusunda çok titiz ve çok başarılılar. Lenf drenaj ve g5 uygulamasına da bugün başladım. Gerçekten çok fazla ilgilendiler. Her şey için teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim…????????????

  5. Protez tırnak yaptırdım ve her şey çok güzeldi .. Samimiyet kokan bir ortam ???? tırnaklarım da çok güzel oldu ayrıca her şey için Büşra hanıma teşekkür ederim ????????????????

Bir cevap yazın