Bared Monkey Laser Spa Grand Central

4.9
(53)

Bared Monkey Laser Spa Grand Central adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 30 E 40th St Suite 404, New York – USA

Telefon : (212) 256-9777

Bared Monkey Laser Spa Grand Central Yol Tarifi

Bared Monkey Laser Spa - Grand Central

Bared Monkey Laser Spa Grand Central USA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 30 E 40th St Suite 404, New York – USA olan Bared Monkey Laser Spa Grand Central, işletmesine (212) 256-9777 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bared Monkey Laser Spa Grand Central ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bared Monkey Laser Spa Grand Central yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bared Monkey Laser Spa Grand Central hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bared Monkey Laser Spa Grand Central ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Bared Monkey Laser Spa Grand Central ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bared Monkey Laser Spa Grand Central için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bared Monkey Laser Spa Grand Central bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bared Monkey Laser Spa Grand Central sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 53

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bared Monkey Laser Spa Grand Central Yorumları

  1. Pleasantly surprised by this laser spa! I would take away 1/2 a star for lack of esthetic vibe of the location but I’ve had laser hair removal for years so I don’t care about too much about that anymore. Quick and informative consultation, kind and attentive staff, efficient process for me to get in and out in 15minutes to leave for work!

  2. Burası keyifli, servis harika. Fanny benim lazer teknisyenim ve harika biri. Her bölümünde kendinizi rahat hissetmenizi sağlıyor, çok profesyonel ve bilgili. Harika hizmetiniz için çok teşekkür ederim Fanny!. Ayrıca mekan pırıl pırıl temiz ve çok narin, burayı kesinlikle tavsiye edeceğim.

Comments are closed.