Diamond Touch Aesthetics

4.5
(22)

Diamond Touch Aesthetics adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 469 7th Ave Suite 1214, New York – USA

Telefon : (646) 896-4274

Diamond Touch Aesthetics Yol Tarifi

Diamond Touch Aesthetics

Diamond Touch Aesthetics USA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 469 7th Ave Suite 1214, New York – USA olan Diamond Touch Aesthetics, işletmesine (646) 896-4274 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Diamond Touch Aesthetics ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Diamond Touch Aesthetics yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Diamond Touch Aesthetics hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Diamond Touch Aesthetics ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Diamond Touch Aesthetics ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Diamond Touch Aesthetics için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Diamond Touch Aesthetics bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Diamond Touch Aesthetics sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 22

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Diamond Touch Aesthetics Yorumları

 1. Korkunç deneyim! 3 yıldır müşteriyim ve ondan fazla ziyaret için gittim. En eski “lazer” makinesini kullanıyorlar ve saçlarınız yeniden uzamaya devam ediyor, ancak teknoloji ve Sonia size bunun normal olduğunu söyleyecek ve sizden daha fazla seans almanızı isteyecek.

  Şimdiye kadarki en acı verici süreç. Birkaç lazer noktasına gittim ve kullandıkları makine en çok acıtıyor ve en az sonucu veriyor! Bunu biliyorlar çünkü size tekila iğnesi yaptırmanızı önerecekler ve her ziyaretinizde ağrı kesici almanızı söyleyecekler.

  Çok çok profesyonelce. Sorumlu bayanla (Sonia) asla tanışmayacaksınız, ancak gelecekteki ziyaretleriniz için para ve ödemeler için sizi rahatsız edecek. Sonra diğer insanların kendi programına uyması için yaptığınız her randevuyu yeniden planlayacaktır! Teknoloji (Katiya) iyi iletişim kurmuyor veya sözüne bağlı kalmıyor. Bir aldatmaca, çok kaba personel olduğu için paranızı burada harcamayın ve sonuçlar daha ucuz bir fiyata başka yerlerde çok daha iyi!

  Ayrıca buraya giderseniz, bir sözleşme isteyin çünkü ödediğiniz randevuların miktarını karıştırmaya devam edecek ve henüz gerçekleşmemiş randevuların ödemeleri için sizi taciz etmeye devam edecek!

  Bu, Sonia için para kazandıran bir iş, kalifiye değil, soruları yanıtlamak için asla müsait değil ve müşterilerini umursamıyor!

 2. Burası yeterince tavsiye edemem! Buraya lazer epilasyon için geldiğim için çok mutluyum! ÇOK uygun fiyatlı ve ÇOK etkili!! Kullandıkları makineyi seviyorum. Bu yer hakkında başka bir yerde lazer uygulayan ancak SHE başka birinden ne kadar iyi olduğunu duyduktan sonra buraya geçen arkadaşlarımdan birinden duydum – ve şimdi ben de bağımlıyım!

  Birincisi, lazer epilasyon şimdiye kadar yaptığım en iyi yatırımdır. İkincisi, burası harika. Prosedürler kesinlikle acıtıyor (beklendiği gibi) ama sonrasında buna çok değer haha. Teknisyenim Elly kesinlikle harika, konuşması çok eğlenceli ve harika bir iş çıkarıyor. Altıncı seansımı birkaç gün önce bitirdim (zaman uçup gidiyor!!) ve sonuçlardan çok memnunum. Burada ve orada bazı rötuşlara ihtiyacım olabilir ama genel olarak harika bir deneyim. Şiddetle tavsiye ederim!!!

Comments are closed.