Belhaouari Lakhdar

3.9
(62)

Belhaouari Lakhdar adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 3 All. Jules Guesde, Toulouse – France

Telefon : 05 61 25 66 75

Belhaouari Lakhdar Yol Tarifi

Belhaouari Lakhdar

Belhaouari Lakhdar France ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 3 All. Jules Guesde, Toulouse – France olan Belhaouari Lakhdar, işletmesine 05 61 25 66 75 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Belhaouari Lakhdar ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Belhaouari Lakhdar yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Belhaouari Lakhdar hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Belhaouari Lakhdar ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Belhaouari Lakhdar ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Belhaouari Lakhdar için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Belhaouari Lakhdar bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Belhaouari Lakhdar sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 62

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Belhaouari Lakhdar Yorumları

 1. Herkes tarafından erişilebilir hizmetler için uluslararası üne sahip uzman, çok iyi tavsiye ve çok etkili uygulayıcı. Yıllarca ona güvendim ve dünya için değişmeyecektim. Bölgede mükemmellik, daha iyi ne olabilir?

 2. Mükemmel cerrah!
  Hoş, verimli ve profesyonel!
  Çok meşhurdur, gözünüz kapalı gidebilirsiniz!
  Harika bir cerrah olduğu için bazı olumsuz yorumları anlamıyorum, aldanmayın!

 3. Bazı hastaların olumsuz görüşleri beni çok şaşırttı, 4 yıldır yılda bir veya iki kez gördüğüm Dct belhaouari saygılı bir insan.
  Doğru, kendinden emin, çünkü değerini biliyor. Ama bu onu kibirli yapmaz, çok profesyonel ve her zaman çok uzlaşmacıdır.

 4. Mükemmel cerrah, beni rahatlatmak için her zaman telefonda hazır (endişeli bir mizacım var)….ve mükemmel sonuç. Erişilebilir ve insandır.

Comments are closed.