Centre Laser Chalets Concorde

5
(5)

Centre Laser Chalets Concorde adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 15 bis Rue de la Concorde, Toulouse – France

Telefon : 07 62 04 87 96

Centre Laser Chalets Concorde Yol Tarifi

Centre Laser Chalets Concorde

Centre Laser Chalets Concorde France ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 15 bis Rue de la Concorde, Toulouse – France olan Centre Laser Chalets Concorde, işletmesine 07 62 04 87 96 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Centre Laser Chalets Concorde ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Centre Laser Chalets Concorde yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Centre Laser Chalets Concorde hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Centre Laser Chalets Concorde ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Centre Laser Chalets Concorde ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Centre Laser Chalets Concorde için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Centre Laser Chalets Concorde bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Centre Laser Chalets Concorde sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 5

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Centre Laser Chalets Concorde Yorumları

  1. Birkaç lazer seansında, kalın saçlar kabarıklaşır veya tamamen kaybolur. Kendinize zarar vermek veya güzellik uzmanına gitmek için kendinizi incitmenize gerek yok. Sonuçtan çok memnunum! Buna ek olarak, profesyonel destek, kolay temas ve kullanılabilir.

  2. Lazer epilasyon uygulaması ile takip ediliyorum. Bakım, sanat kurallarına göre gerçekleştirilir. Hijyen kusursuzdur ve her seans iyi bir ruh halinde gerçekleşir.
    Şiddetle tavsiye ediyorum.

  3. İşlem sonunda lazer epilasyon ile elde edilen sonuçtan oldukça memnun kaldığımı söyleyebilirim. Etkinliği ilk seanslardan itibaren dikkat çekicidir. Bakımın insani yönüne gelince, şikayet edilecek bir şey yok: Bayan BERNIOLLES, hastalarına karşı çok nazik, çok hoş ve özenli. Bu firmayı şiddetle tavsiye ederim.

  4. Oraya gittiğimde gerçek bir zevk. Bayan Berniolles, özenli, profesyonel ve naziktir. Gözü kapalı tavsiye ederim! Lazer seansları hızla etkili oluyor, tüyler gözle görülür şekilde yok oluyor, bebek cildi buluyoruz, şikayet edecek bir şey yok.

  5. Üstte ! Bayan Berniolles çok tatlı ve sevecen. Açıklamak, güven vermek ve tartışmak için zaman ayırıyor, çok hoş. Ayrıca, sonuçlardan gerçekten çok mutluyum. Fiyata gelince, tamamen uygun!

Comments are closed.