Bellamed Guzellik Merkezi

5
(13)

Bellamed Guzellik Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atatürk, Alemdağ Cad. Güneş İş Merkezi No:24 D:5, Ümraniye – İstanbul

Telefon : (0216) 520 04 00

Bellamed Guzellik Merkezi Yol Tarifi

Bellamed Guzellik Merkezi

Bellamed Guzellik Merkezi İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atatürk, Alemdağ Cad. Güneş İş Merkezi No:24 D:5, Ümraniye – İstanbul olan Bellamed Guzellik Merkezi, işletmesine (0216) 520 04 00 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bellamed Guzellik Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bellamed Guzellik Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bellamed Guzellik Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bellamed Guzellik Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Bellamed Guzellik Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bellamed Guzellik Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bellamed Guzellik Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bellamed Guzellik Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 13

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bellamed Guzellik Merkezi Yorumları

  1. Hem merkez, hem çalışanlar ve işlem yapan doktor Elif hanım gerçekten mükemmel. Görüşme yapan hanımefendi gerçekten çok iyi bilgilendiriyor gereksiz işlemler konusunda sizi uyarıyor. Herkese herşeyi yapayım derdinde olan bir kurum değil. Ayrıca yapılan her işlem e-Nabız sisteminde görünüyor buda merkezin ne kadar yasal çalıştığının göstergesi.

  2. Yıllar önce yaptırdım asla yeniden çıkma vs gibi bir sorun yaşamadım

  3. Deneyimli, güler yüzlü, kaliteli hizmet alabilirsiniz. Erkek müşterilerden ziyade kadınlar için daha çok çözüme sahipler…

Comments are closed.