Piera Güzellik Salonu

5
(29)

Piera Güzellik Salonu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atatürk Mah. Alemdağ Cad. Kuyuluorta Sk, Gümüştekin İş Mrk No:2 Kat:6 D:15, Ümraniye – İstanbul

Telefon : 0543 860 18 16

Piera Güzellik Salonu Yol Tarifi

Piera Güzellik Salonu

Piera Güzellik Salonu İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atatürk Mah. Alemdağ Cad. Kuyuluorta Sk, Gümüştekin İş Mrk No:2 Kat:6 D:15, Ümraniye – İstanbul olan Piera Güzellik Salonu, işletmesine 0543 860 18 16 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Piera Güzellik Salonu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Piera Güzellik Salonu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Piera Güzellik Salonu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Piera Güzellik Salonu ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Piera Güzellik Salonu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Piera Güzellik Salonu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Piera Güzellik Salonu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Piera Güzellik Salonu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 29

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Piera Güzellik Salonu Yorumları

  1. Gözüm kapalı güvenebildigim nadir işletmelerden biri olan PİERA ESTETİK insanın kendini evinde hissettiği ve sürekli yenilenen bir kuruluştur. “İnsanın kendine güveni, büyük işlere girişmenin ilk şartıdır” der Samuel Johnson sanırım bu işletmeden bahsetmiş olabilir ????

  2. Ben böyle güler yüzlü bir işletme hayatımda görmedim, Kaç yere gittiysem değil böyle güler yüzlü hizmet görmek işini hep baştan savma yaptı. Bir tanıdık tavsiyesi ile gittiğim piera estetik en kısa sürede beni olumlu çözüme ulaştırdı. Kendilerine ne kadar teşekkür etsem az, herkese tavsiye ediyorum. Asla pişman olmazsınız
    ????????????

  3. Piera Estetik küçük dokunuşlarla büyük çözümler üreten bir işletme olup müşterilerini memnun çıkartan ender işletmelerdendir. Her bayanın bir şekilde uğraması gereken bir güzellik merkezi olduğunu düşünüyorum :))

  4. Kaliteli hizmetinizden çok memnun kaldım sayılı titiz ve iyi salonlardansınız teşekkürler pieraaa

  5. Harika bir ekip ilgili ve alakalilar basarililar tavsiye ederim

Comments are closed.