Blue Moon Deni̇zli̇

2.3
(21)

Blue Moon Deni̇zli̇ adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Topraklık, Gazi Mustafa Kemal Blv. No:53 Daire:2, Pamukkale – Denizli

Telefon : Belirtilmemiş.

Blue Moon Deni̇zli̇ Yol Tarifi

Blue Moon Deni̇zli̇ Denizli ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Topraklık, Gazi Mustafa Kemal Blv. No:53 Daire:2, Pamukkale – Denizli olan Blue Moon Deni̇zli̇, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Blue Moon Deni̇zli̇ ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Blue Moon Deni̇zli̇ yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Blue Moon Deni̇zli̇ hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Blue Moon Deni̇zli̇ ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Blue Moon Deni̇zli̇ ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Blue Moon Deni̇zli̇ için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Blue Moon Deni̇zli̇ bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Blue Moon Deni̇zli̇ sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.3 / 5. Toplam Oy : 21

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Blue Moon Deni̇zli̇ Yorumları

  1. Tavsiye etmiyorum kesinlikle sözleşme iptali için gerekli evraklar verdiğimiz halde aylar sonra icra takibi için mahkeme şikayet de bulunulmuş sözleşme iptali için gerekli belgeleri de peşin peşin değil taksit taksit söyleyip insanı yormaktan başka birşey yapmıyorlar

  2. Kesinlikle tavsiye etmiyorum .
    İnsanları yormaktan başka bişey yapmıyorlar
    Sözleşme iptali için icraya kadar gidiyorlar sözleşme iptal olduğu halde…

Bir cevap yazın