Blue White Epilasyon Güzellik Merkezi

3.3
(8)

Blue White Epilasyon Güzellik Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Hürriyet, Sedef Sk. No:1, Bahçelievler – İstanbul

Telefon : Belirtilmemiş.

Blue White Epilasyon Güzellik Merkezi Yol Tarifi

Blue White Epilasyon Güzellik Merkezi

Blue White Epilasyon Güzellik Merkezi İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Hürriyet, Sedef Sk. No:1, Bahçelievler – İstanbul olan Blue White Epilasyon Güzellik Merkezi, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Blue White Epilasyon Güzellik Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Blue White Epilasyon Güzellik Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Blue White Epilasyon Güzellik Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Blue White Epilasyon Güzellik Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Blue White Epilasyon Güzellik Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Blue White Epilasyon Güzellik Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Blue White Epilasyon Güzellik Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Blue White Epilasyon Güzellik Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.3 / 5. Toplam Oy : 8

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Blue White Epilasyon Güzellik Merkezi Yorumları

  1. Tüm taksitlerimi her ay düzenli bir şekilde ödediğim halde son 150 tl odemem kalmıs diye bugun seansa alınmadım.Kurumun kalitesizliğinin göstergesi olan ve bana yasatılan bu durum sızce de cok sacma degil mi ? Söz konusu 150 tl ! Suan ki sinirimi anlatacak kelimeyi secmekte gercekten zorlanıyorum.

  2. Hem fiyat uygun hem temiz hem güleryüzlü çalışanlar tavsiye ederim

  3. Bütün vücudu yirmi dakikada bitirirlerdi, işlerinde doğruluk ve sorumluluk duygusu yoktur.

Comments are closed.