Blue White Güzellik Merkezi Samsun

3.6
(20)

Blue White Güzellik Merkezi Samsun adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kale, Mecit Turan İş Merkezi, Kaptanağa Sk. No:14 D:K.1, İlkadım – Samsun

Telefon : 0555 196 04 55

Blue White Güzellik Merkezi Samsun Yol Tarifi

Blue White Güzellik Merkezi Samsun Samsun ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kale, Mecit Turan İş Merkezi, Kaptanağa Sk. No:14 D:K.1, İlkadım – Samsun olan Blue White Güzellik Merkezi Samsun, işletmesine 0555 196 04 55 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Blue White Güzellik Merkezi Samsun ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Blue White Güzellik Merkezi Samsun yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Blue White Güzellik Merkezi Samsun hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Blue White Güzellik Merkezi Samsun ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Blue White Güzellik Merkezi Samsun ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Blue White Güzellik Merkezi Samsun için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Blue White Güzellik Merkezi Samsun bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Blue White Güzellik Merkezi Samsun sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.6 / 5. Toplam Oy : 20

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Blue White Güzellik Merkezi Samsun Yorumları

  1. Tek kelimeyle İĞRENÇ. O kadar kalitesiz bir ortamı var ki ne danışmaları ne estesisyenleri ılımlı olmadığı gibi acemiler de. Ayrıca hiç kimsenin birbirinden haberi yok. Her gittiğimde farklı bir estetisyenin seansına giriyorum. Her gittiğimde farklı bir danışman… Hiç memnun kalmadım her şey parayı alana kadar. Müşteri takibi denen bir şey yok. Pandemi sürecinde olamıza rağmen sedyenin üstündeki örtüyü bile değiştirmiyorlar ŞİDDETLE TAVSİYE ETMİYORUM. Aklı olan gitmesin.

  2. İnsanları mağdur ediyorlar memnun kalmadım anlaşma yaptığım şekilden farklı konuşarak söylediklerini yapmadılar hiçbir şekilde tavsiye etmiyorum ve işlemleri de işe yaramıyor

  3. Ben seanslara başladım bana bitiş garantisi verildi şikayetlerini söyledim hiç bir şekilde sorun olmiycagi söylendi üçüncü seanstan beri hiç dokulmem olmadığını söyledim ama her seferinde başka biri girdi yetkiliye gorusturmediler el değiştirdiğini söylüyorlar şimdi ise benim dokulmemmi makinanın gormiyceni soyluyolar el degistirdiyse eğer bizden mesulirtleri yoksa cevap verilmiyosa almasalardi eski müşterilerini tamamaen mağdur ediliyo müşteriler şimdi ise cilt bakımına girin iki seans diyolar ben lazer için gelmişim lazerden etki hormemmisim hiç kesinlikle para iadesi yapmiyolar memnun olmadım hiç

  4. 5 seans buz lazere gittim her seansta başka kişiler girdi ve asla kıllarda azalma olmadı aksine arttı. Ücreti peşin olarak vermeme rağmen haber bile vermeden işletmeyi kapatıp el değişimi yapılmış. Böyle rezillik görmedim.

Bir cevap yazın