Bluebird Laser Hair Removal

5
(31)

Bluebird Laser Hair Removal adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 324 Bloor St W Suite #4, Toronto – Ontario, Canada

Telefon : (647) 282-5083

Bluebird Laser Hair Removal Yol Tarifi

Bluebird Laser Hair Removal

Bluebird Laser Hair Removal Ontario, Canada ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 324 Bloor St W Suite #4, Toronto – Ontario, Canada olan Bluebird Laser Hair Removal, işletmesine (647) 282-5083 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bluebird Laser Hair Removal ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bluebird Laser Hair Removal yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bluebird Laser Hair Removal hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bluebird Laser Hair Removal ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Bluebird Laser Hair Removal ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bluebird Laser Hair Removal için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bluebird Laser Hair Removal bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bluebird Laser Hair Removal sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 31

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bluebird Laser Hair Removal Yorumları

  1. Bluebird, lazer epilasyona ihtiyacınız varsa gidilecek yer. Her şey kolaylaştı. Djuna, her şeyi ayrıntılı olarak açıklayan harika bir iş çıkarıyor. Tedavi planınız konusunda çok titizdir ve süreç boyunca, özellikle de yüzünü yaptıranlar için sabırlıdır. Yaptıkları her şeyde özen olduğunu söyleyebilirsiniz. Özellikle her şeyin her zaman ne kadar temiz olduğuyla.

    Birçok zamanlama sorunumu zarafetle hallettim. Birkaç kez yeniden planlamak veya iptal etmek gerekiyordu. Randevudan önce yüzümü tıraş etmeyi tamamen unuttum ve randevumu kaçırmamamı sağlamak için mutlu bir şekilde yardım aldım.

  2. Djuna işinde harika. Nazik, sıcak, bilgili ve lazerle çok önemli olan kişinin rahatlık düzeyine çok dikkat ediyor! Bakım öncesinde, sırasında ve sonrasında (iyi bir güneş kremi aldığınızdan emin olun!) süreç boyunca size yol gösterir, böylece tüm zaman boyunca neler olduğunu ve ne yapacağınızı bilirsiniz.
    Günde iki kez olmasa da her gün tıraş olmak zorundaydım. Bir tam yüz seansından sonra dramatik bir değişiklik görebilirsiniz ve şimdi bir avuç dolusu seanstan sonra belki haftada bir veya iki kez tıraş oluyorum (ve bu birkaç tüy için burada veya orada). Kelimenin tam anlamıyla sihirli lol gibi hissediyor.
    Bluebird hakkında yeterince övünemem. Hem Djuna hem de Sai harika bir hizmet sunuyor! Herkese tavsiye ederim ????

  3. Djuna ve ekibi GERÇEKTEN EN İYİSİDİR. Sizi lazerle ilgili her şey hakkında bilgilendirmek için zaman ayırırlar, asla aşırıya kaçmazlar, gerçekçidirler ve beklentiler konusunda nettirler – ama hepsinden önemlisi? İğrenç, yargılayıcı, tuhaf veya itici “güzellik barı” titreşimleri yok. Harika işler yapan gerçek insanlar! Teşekkürler Djuna!

  4. İlk randevumdan eve yeni geldim ve harika bir deneyim yaşadım. Sai çok misafirperver bir varlıktı ve onu çok rahat bir deneyim haline getirdi. Zaten Djuna ile giriş tipi bir görüntülü görüşme yaptığım için emin ellerde olacağımı biliyordum. Özellikle trans/binary değilseniz, insanların lazer işlemlerini burada yaptırmalarını şiddetle tavsiye ederim.

Comments are closed.