Ipl Lab

4.2
(80)

Ipl Lab adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 1604 Av. Selkirk, Montréal – Quebec, Canada

Telefon : (514) 700-5559

Ipl Lab Yol Tarifi

IPL Lab

Ipl Lab Quebec, Canada ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 1604 Av. Selkirk, Montréal – Quebec, Canada olan Ipl Lab, işletmesine (514) 700-5559 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ipl Lab ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ipl Lab yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ipl Lab hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ipl Lab ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Ipl Lab ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ipl Lab için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ipl Lab bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ipl Lab sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 80

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Ipl Lab Yorumları

  1. Orayı seviyorum. Harika bir deneyim yaşamış bir arkadaş aracılığıyla yönlendirildi. Fiyatları makul, herhangi bir soruya veya rezervasyona cevap vermek için çok hızlılar, tedaviler iyi ve sonuçlar orada. Personel tatlı ve profesyonel. Her şey için teşekkürler !

  2. 1604 selkirk lokasyonunda çok iyi hizmet çok çok iyi 2 ayda ciddi olarak sonuç aldım beyler bir ara deneyin paketler var ve bu pakette ne kadar paket aldığımı biliyorsunuz bu pakette 520 dolarla her ay lazer alıyorum 8 tane alacağım time lazer 2 aydan sonra ne zaman gitsem yavaş yavaş böyle şimdi 6 aylık oldum hala 2 ayım var bu yüzden iyi hizmet alıyorum ayrıca selkirk 1604 lokasyonunda bir şey var orada bayan harika bir tecrübesi ve iyi doğası var. İyi şanslar arkadaşlar.

Comments are closed.