Body Contouring Clinic Of Toronto

5
(47)

Body Contouring Clinic Of Toronto adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 7 St Thomas St #607, Toronto – Ontario, Canada

Telefon : (416) 966-0006

Body Contouring Clinic Of Toronto Yol Tarifi

Body Contouring Clinic of Toronto

Body Contouring Clinic Of Toronto Ontario, Canada ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 7 St Thomas St #607, Toronto – Ontario, Canada olan Body Contouring Clinic Of Toronto, işletmesine (416) 966-0006 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Body Contouring Clinic Of Toronto ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Body Contouring Clinic Of Toronto yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Body Contouring Clinic Of Toronto hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Body Contouring Clinic Of Toronto ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Body Contouring Clinic Of Toronto ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Body Contouring Clinic Of Toronto için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Body Contouring Clinic Of Toronto bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Body Contouring Clinic Of Toronto sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 47

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Body Contouring Clinic Of Toronto Yorumları

  1. Sharon ile ilk lazer epilasyon deneyimimi yaşadım ve o süper arkadaş canlısı ve profesyoneldi. Klinik temizdi ve COVID bilinçli önlemlerini takip etmek için her türlü çabayı gösterdiler. İlk seferim olduğu için rahat olduğumdan emin oldu ve prosedürden benimle birlikte geçmekte harikaydı! Sahip olabileceğim herhangi bir soru veya endişeden geçtiğinden emin oldu. Kesinlikle geri olacak!

  2. Vücut Şekillendirme Kliniğine birkaç kez gittim ve her seferinde olumlu bir deneyim oldu.

    Klinik çok temiz ve oradaki personel profesyonel ve bilgili. Cilt problemlerimi ele aldığımda, bana çok kapsamlı bir açıklama yaptılar ve doğru tedavileri önerdiler.

    Bu kliniği şiddetle tavsiye ediyorum! Gelecekteki tedaviler için kesinlikle geri döneceğim.

  3. Bu kliniği ilk önce Groupon aracılığıyla keşfettim ve hizmetlerini o kadar çok sevdim ki üye oldum. Denediğim LHR ve farklı yüz bakımları harika sonuçlar verdi.
    Sonuç olarak, alan çok temiz ve personel her zaman nazik ve misafirperver. kesinlikle tavsiye ederim 🙂

Comments are closed.