Laser Essential & Skin Care

5
(48)

Laser Essential & Skin Care adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 1388 Yonge St, Toronto – Ontario, Canada

Telefon : (416) 226-0744

Laser Essential & Skin Care Yol Tarifi

Laser Essential & Skin Care

Laser Essential & Skin Care Ontario, Canada ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 1388 Yonge St, Toronto – Ontario, Canada olan Laser Essential & Skin Care, işletmesine (416) 226-0744 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Laser Essential & Skin Care ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Laser Essential & Skin Care yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Laser Essential & Skin Care hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Laser Essential & Skin Care ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Laser Essential & Skin Care ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Laser Essential & Skin Care için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Laser Essential & Skin Care bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Laser Essential & Skin Care sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 48

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Laser Essential & Skin Care Yorumları

  1. İlk kez lazer epilasyon için rezervasyon yaptırdım ve 4 seanstan sonra büyük bir fark gördüm! Bu kadar endişesiz ve rahat bir deneyimdi. Li sadece süper bilgilendirici olmakla ve yolun her adımında iyi olduğumdan emin olmakla kalmadı, diğer kozmetik endişelerim için de bana tavsiyelerde bulundu. Burası çok dost canlısı ve misafirperver. Şiddetle tavsiye ederim!

  2. Koltuk altı lazer epilasyon yaptırmak için geldim ve çok sıcak bir insan tarafından karşılandım. Li, prosedür hakkında çok bilgilendirici ve çok sabırlıydı. Söylemeye gerek yok, 7 paketlik bir anlaşmaya hemen karar verdim. Daha önce hazırlanmamı sağladı ve çıkarma işlemi sırasında yaptığı her adımı açıkladı.

    Burası sadece müşteri hizmetlerinde tavsiye ederim. Hiçbir şeyden pişman olmayacaksın.

  3. Dost müşteri hizmeti! Lazer epilasyonda önemli sonuçların fark edilmesi. Alejandra (klinik estetisyeni) ile seanslarım keyifli, hızlı, ağrısız ve çok misafirperver!

Comments are closed.