Cananca Kuaför Ve Güzellik Salonu

4.7
(25)

Cananca Kuaför Ve Güzellik Salonu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Hoşnudiye Mahallesi İsmet İnönü Caddesi Demirağ Apt. No:47 Kat:3 Daire:8, Tepebaşı – Eskişehir

Telefon : (0222) 232 21 22

Cananca Kuaför Ve Güzellik Salonu Yol Tarifi

Cananca Kuaför Ve Güzellik Salonu Eskişehir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Hoşnudiye Mahallesi İsmet İnönü Caddesi Demirağ Apt. No:47 Kat:3 Daire:8, Tepebaşı – Eskişehir olan Cananca Kuaför Ve Güzellik Salonu, işletmesine (0222) 232 21 22 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Cananca Kuaför Ve Güzellik Salonu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Cananca Kuaför Ve Güzellik Salonu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Cananca Kuaför Ve Güzellik Salonu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Cananca Kuaför Ve Güzellik Salonu ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Cananca Kuaför Ve Güzellik Salonu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Cananca Kuaför Ve Güzellik Salonu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Cananca Kuaför Ve Güzellik Salonu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Cananca Kuaför Ve Güzellik Salonu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 25

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Cananca Kuaför Ve Güzellik Salonu Yorumları

  1. Senelerdir gönül rahatlığıyla gittiğim bir yer. Hijyen konusunda ellerine kimse su dökemez. Heleki pandemi döneminde büyük bir titizlikle çalışıyorlar. Güler yüzleri de cabası. Aile ortamından farksızdır. Şiddetle tavsiye edilir ????

  2. Arkadaş tavsiyesi ile ilk etapta çok tedirgin gitmiştim. Çünkü aşırı titiz ve hijyen konusunda takıntılı biriyim. Ancak o kadar profesyoneller ki 6 yıldır başka hiç bir yere gitmeye gerek duymadım. Canan hanım ve Sevim hanım hem çok ilgililer hem işlerini çok severek yapıyorlar. Pandemi sürecinde bile güvenerek gittiğim tek yerdir. Yaptıkları hizmete karşılık fiyatları idealdir.

  3. İşletmeye girdiğiniz andan itibaren Canan, Sevim ve Burcu hanımın güler yüzü ve sıcacık sohbetiyle karşılaşırsınız. Mesleklerine söylenecek kelime yetmez ki… Gidip görmeniz lazım. İyi ki diyeceğiniz tek yer… Canan hanım siz ve ekibiniz harika. Sizi seviyorum. Allah kazancınızı bol etsin inşallah. Sizi seviyorum…

Bir cevap yazın