Caroli Skönhetslounge

4.5
(49)

Caroli Skönhetslounge adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Rundelsgatan 14, Malmö – Sweden

Telefon : 040-30 45 01

Caroli Skönhetslounge Yol Tarifi

Caroli Skönhetslounge

Caroli Skönhetslounge Sweden ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Rundelsgatan 14, Malmö – Sweden olan Caroli Skönhetslounge, işletmesine 040-30 45 01 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Caroli Skönhetslounge ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Caroli Skönhetslounge yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Caroli Skönhetslounge hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Caroli Skönhetslounge ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Caroli Skönhetslounge ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Caroli Skönhetslounge için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Caroli Skönhetslounge bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Caroli Skönhetslounge sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 49

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Caroli Skönhetslounge Yorumları

  1. Saç boyama ve kesim konusunda çok iyi olan profesyonel kuaför (Yasemin)! Ayrıca saç için vegan ürünler kullanır.

  2. Koyu saçlarınız varsa buraya gitmeyin! Kuaför (Yasemin) sadece zaten açık / kahverengi saçları sarıya boyayabilir. Gösterdiğimden tamamen farklı bir saç rengim var ve memnun olmadığımı söylediğimde parasını ödediğim bir gölge yaptı (ödedim) !! Yine de anlaştığımız rengi alamadım, tekrar ağartmak zorunda kaldım ama söylemedi. Çok hayal kırıklığına uğramış

  3. Buraya sadece ağda için geliyorum. Güzellik uzmanı çok cana yakın ve hem İngilizce hem de İsveççe konuşuyor. Çok yardımcı olan acıdan dikkatinizi dağıtmak için sizinle konuşuyor! Kesinlikle tekrar eden bir müşteri olacağım!

  4. Yüz bakımı yaptırdım ve daha iyi veya daha profesyonel bir şey yaşamadığımı söyleyebilirim.

Comments are closed.