Centre Dermo Laser Lyon

4.9
(148)

Centre Dermo Laser Lyon adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 95 Av. Maréchal de Saxe, Lyon – France

Telefon : 04 28 29 80 07

Centre Dermo Laser Lyon Yol Tarifi

Centre Dermo Laser Lyon

Centre Dermo Laser Lyon France ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 95 Av. Maréchal de Saxe, Lyon – France olan Centre Dermo Laser Lyon, işletmesine 04 28 29 80 07 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Centre Dermo Laser Lyon ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Centre Dermo Laser Lyon yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Centre Dermo Laser Lyon hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Centre Dermo Laser Lyon ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Centre Dermo Laser Lyon ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Centre Dermo Laser Lyon için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Centre Dermo Laser Lyon bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Centre Dermo Laser Lyon sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 148

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Centre Dermo Laser Lyon Yorumları

  1. Martins süreci detaylı bir şekilde anlatan ve her seansı dinleyen çok güven verici bir doktor.
    Özetle, kusursuz bir karşılama ve hızlı bir şekilde görünür sonuçlara sahip mükemmel bir ekip.

  2. Temiz ve hoş bir mekan.
    Doktor, özenli ve aynı zamanda hoş.

    Seanslarla ilgili olarak, ne yazık ki bu kadar çok lazer epilasyon (ve nihayetinde bunun benim için yarattığı maliyet) için üzgünüm çünkü seanslar benim için hiç işe yaramadı (siyah ten, Yag lazer kullanımı).
    Sonuçtan hayal kırıklığına uğradım çünkü gerçekten de saçlarımdan neredeyse kalıcı olarak kurtulmamı ve böylece enstitülere kıyasla bir yatırım yapmamı sağlayacağını düşündüm.

Comments are closed.