Maison Yoko

4.9
(28)

Maison Yoko adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 1 Rue Boissac, Lyon – France

Telefon : 04 28 87 03 34

Maison Yoko Yol Tarifi

Maison YOKO

Maison Yoko France ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 1 Rue Boissac, Lyon – France olan Maison Yoko, işletmesine 04 28 87 03 34 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Maison Yoko ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Maison Yoko yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Maison Yoko hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Maison Yoko ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Maison Yoko ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Maison Yoko için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Maison Yoko bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Maison Yoko sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 28

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Maison Yoko Yorumları

 1. Lazer epilasyon (koltuk altı) için çok iyi bir deneyim.
  Dr Binazet çok dikkatli, ulaşılabilir ve mümkün olduğunca hazırlanmak için gerekli tüm bilgileri sağlıyor.
  Sadece bu ofisi tavsiye edebilirim.
  Sonuçlar, ilk seanstan ve sonraki seanslarda da etkileyici olmaktan çok daha fazlası!

 2. Bu firmadaki Doctor BINAZET ile yıllardır edindiğim deneyimden çok memnunum.
  Takip gerçekten yüksek kalitede, zaman alıyor ve sonuç tatmin edicinin de ötesinde! Gerçekten hayat değiştiren lazer epilasyonunu sadece muayenehanesinde tavsiye edebilirim!

  Desteğin için teşekkürler

 3. Dr. Binazet tarafından yapılan dövme silme seanslarından çok memnunum, sonuçları şimdiden görebiliyorum! O çok dikkatli ve müsait ve acı çok katlanılabilir. Ayrıca lazerle giderilemeyen yara izim konusunda da çok dürüsttü, dürüstlüğünü takdir ettim. Şiddetle tavsiye ederim! Harika bir ofis!

 4. Kalıcı epilasyon için seanslar yaptım. Bana Estelle bakmıştı. Sizinle ilgilenen ve sizi dinleyen sevimli bir insan. Elinde kalbi olan bir insan, onu sevdim! Bu tesisi binlerce kez tavsiye ederim.

 5. Üç farklı vücut parçası için geldim; koltuk altı ve jarse toplam başarı için, üst dudak için iki buçuk yıl sonra rötuş yapmak zorunda kaldım, bölge hormonlara daha duyarlı, pakete ek seanslar daha düşük fiyatta .
  Her zaman çok iyi karşılandım, karşılama çok hoş ve hijyen kusursuz, tavsiye ederim ????

 6. Kalıcı epilasyon yapmaya başladığımda bir enstitü aradım ve çok iyi değerlendirmeleri olan LuxMe salonuna rastladım. Teşhis seansı ve tahmin beni ikna etti ve bu salonu seçtim.
  Ekip, yanında hemen rahat hissettiğim çok ilgili iki hanımdan oluşuyor (genellikle oldukça mütevazıyımdır).
  Epilasyon ile ilgili olarak, çocuk oyuncağı değil ama ağrı çok sinsi ve bu da onu katlanılabilir kılıyor. Hanımlar dikkatlidir ve ağrının iyi geçip geçmediğini veya ara verilmesi gerekip gerekmediğini sormak için zaman ayırırlar. Benim durumumda, seans yaklaşık 1 saat sürdü.
  Sonuç açısından, gerçekten harika! 6 seans + 1 rötuştan sonra ağda ve tıraş olmama gerek kalmıyor. Benim durumumda, burada burada hala çok hafif oldukları için rahatsız etmeyen birkaç küçük kıl var veya daha koyularsa 2. bir rötuş seansı ile alınabilirler, ancak parmaklarda sayılırlar. el!
  Ve son olarak, tahmin, başka yerlerde gördüklerime kıyasla oldukça makul ve beni tatmin eden bir sonuç için!
  Kısacası: Bu salonu tavsiye ediyor ve ekibe profesyonellikleri ve nezaketleri için teşekkür ediyorum 🙂

Comments are closed.