Centre Épilation Laser Nice Villa La Tour

4.6
(51)

Centre Épilation Laser Nice Villa La Tour adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 134 A Av. des Arènes de Cimiez, Nice – France

Telefon : 04 93 04 97 26

Centre Épilation Laser Nice Villa La Tour Yol Tarifi

Centre Épilation Laser Nice Villa La Tour France ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 134 A Av. des Arènes de Cimiez, Nice – France olan Centre Épilation Laser Nice Villa La Tour, işletmesine 04 93 04 97 26 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Centre Épilation Laser Nice Villa La Tour ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Centre Épilation Laser Nice Villa La Tour yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Centre Épilation Laser Nice Villa La Tour hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Centre Épilation Laser Nice Villa La Tour ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Centre Épilation Laser Nice Villa La Tour ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Centre Épilation Laser Nice Villa La Tour için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Centre Épilation Laser Nice Villa La Tour bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Centre Épilation Laser Nice Villa La Tour sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 51

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Centre Épilation Laser Nice Villa La Tour Yorumları

 1. Dokuz epilasyon seansından sonra sonuç neredeyse mükemmel!
  Fiyatlar bu tür bir hizmetin yüksek ortalamasındadır. Ancak tesisler keyifli ve makineler son teknoloji ürünü!

  Ve hatırlanması gereken tek bir şey varsa, o da resepsiyonun kalitesi ve aktif dinlemedir.

  Özellikle teşekkür etmek için bir kişi, dinlemesi ve empatisi sayesinde tatsız anları değiş tokuşlara ve dikkatlere dönüştürmeyi bilen Laura (bununla yüzleşelim, eğlenceli değil..).
  Kendisine ve yaptığı işin kalitesine tekrar teşekkürler.

 2. Memnun kalmadığım başka bir merkezde seanslarıma başlamıştım. Bu yüzden villa la tur kliniğinin merkezine geldim. Süper ilginç fiyatlara ek olarak, personel gerçekten üstte, özellikle tatlı küçük yolu ile Amandine. Bu lazer merkezini gerçekten tavsiye ederim.

 3. Je suis venue après avoir eu de bon retour par des amies à moi. Et vraiment je suis hyper satisfaites de la prise en charge de la gentillesse de ma technicienne et surtout je suis hyper contente de mes résultats. D’ailleurs je vais également faire mes jambes à la rentrée

 4. Seanslarıma Aralık ayında başladım ve sonuçlar ortada. Koltuk altları ve jarse seviyesinde inanılmaz artı bir saç. Mutluyum. Tekrar teşekkür ederim ve sizi tüm arkadaşlarıma ve aileme tavsiye edeceğim. teşekkürler teşekkürler

 5. A fuiiiiiiiiiiir !!!!!!!! En urgence !!! Elles vous font croire que vous avez droit à une 5ème séance gratuite et arrivé cette séance elles vous réclament de payer en vous faisant croire que c’est vous qui avez mal compris alors que j’avais eu la confirmation de 3 techniciennes avant de commencer mes séances. Elles ne savent pas communiquer entre elles chacun vous sort la sienne ! La responsable qui vous dit vous d’arrêtez vos séances chez elle si vous n’êtes pas contente et qui vous raccroche au nez parce qu’elle est au baptême de son fils et qu’elle n’a pas le temps pour vous! Je leurs ai envoyé plusieurs de mes amies elles vont vite se retirer de là-bas. C’est vraiment le pire établissement que j’ai pu voir dans ma vie . Un conseil mettez votre argent dans des centres d’épilation qui tiennent leurs engagements, c’est pas ce qui manque.

Bir cevap yazın