Institut De Beaute Bodyminute

3.9
(134)

Institut De Beauté Bodyminute Nailminute adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 6 Rue des Lois, Toulouse – France

Telefon : 05 61 38 24 99

Institut De Beauté Bodyminute Nailminute Yol Tarifi

Institut de beauté Bodyminute / Nailminute

Institut De Beauté Bodyminute Nailminute France ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 6 Rue des Lois, Toulouse – France olan Institut De Beauté Bodyminute Nailminute, işletmesine 05 61 38 24 99 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Institut De Beauté Bodyminute Nailminute ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Institut De Beauté Bodyminute Nailminute yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Institut De Beauté Bodyminute Nailminute hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Institut De Beauté Bodyminute Nailminute ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Institut De Beauté Bodyminute Nailminute ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Institut De Beauté Bodyminute Nailminute için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Institut De Beauté Bodyminute Nailminute bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Institut De Beauté Bodyminute Nailminute sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 134

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Institut De Beaute Bodyminute Yorumları

  1. Oraya yarı kalıcı vernik uygulaması için gittim (abonelik olmadan 25 avro) ve tırnaklarımın boyutuna kıyasla büyük bir a priori vardı.
    Hoş bir şekilde şaşırdım, render harika, hızlı ve güzellik uzmanları çok iyi. Randevusuz gelebilirsiniz ve yer varsa gün içinde tedaviniz yapılacaktır.

    Şiddetle tavsiye ediyorum !

  2. Bir saatten az bir sürede çekildi (bir içkinin soğuması için yeterli zaman) ve şikayet edecek bir şey yok! Güzel ve süper başarılı güzellik uzmanları, gözüm kapalı geri geleceğim ????

Comments are closed.